Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elméleti kérdés: párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés: párkapcsolatban vagy valakivel, vannak gondjaitok és kilépnél, de félsz hogy nem találsz jobbat, megtetszik egy kollégád. Mit teszel?

Figyelt kérdés

Nem saját példa, de elgondolkodtam ezen.

Pl. tegyük fel te vagy a nő, van egy kapcsolatod, amelyikkel vannak gondok, de nem akarsz szakítani, egyrészt félsz, hogy nem találsz másik pasit, másrészt mi van, ha eldobod egy bizonytalan jövőért. A képbe kerül egy kollégád, akivel csak baráti viszonyban vagy, nem is akarsz tőle semmit, de elgondolkozol, hogy ő is lehetne a párod. De mi van ha neki te csak emberként tetszel, nem társként?

Mindenki véleménye érdekel


2020. máj. 29. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én is detto ez vagyok, hogy ilyen történt velem is. addig nem akartam otthagyni még a másik biztos nem volt. nehez volt a szakitas 6 év után, de olyan boldogságot éreztem a másik férfival hogy hamar túltettem magam rajta. mikor lehetett volna talizni meg randizni felhőtlenül, a kollégám olyan szavakat vágott a fejemhez hogy csak pislogtam. Hogy egy kis ribi vagyok, mert két pasi töcskölt. stb. alig láttam már utána, munkahelyen sem jött keresett, mert hogy ez egy munkahely... szóval ennyit az álarcról.
2020. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
7 es prosti vagy
2020. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!