Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha fehérként fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha fehérként fehér feleségedtől néger gyereked szuletne?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 13:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Azt hinném h mástól van a gyerek --> lapát
2020. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha egyikotoknek van néger felmenoje az akar most is kijohet, olvastam mar errol.
2020. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%

2.


És persze az is előfordulhat, hogy a tengerpartra betörő cápa csak barátkozni akar a strandolókkal, mert magányos.

2020. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

# oke hogy nagyon kicsi az esélye de olvassatok utana, nem en talaltam ki

Mert szerinted ha mondjuk van egy neger ember meg egy feher lesz gyerekuk lehet azon nem latszik meg a neger ver, utana annak szuletik gyereke lehet azon fog látszódnak

2020. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Látszódni*
2020. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha nincs néger a felmenői közt és tudnék róla, hogy volt már négerrel, így vagyunk együtt (elfogadtam), akkor valahogy talán benyelném. Ha nem mondta ezeket, kidobnám.
2020. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Én örülnék neki. Azt sem bánnám, ha titokban fekete pasik dugnák a feleségem.
2020. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
egyes kérdezőket nem értem ma, a génvizsgálat korszakában. simán kiderulhet hogy ő az apa vagy sem, ha igen akkor már csak az eshet meg hogy azért lett néger a gyereke mert ő csalta meg néger nővel az asszonyt, de akkor is nagyon gyanus, hogy akkor miért a fehér asszony szuli meg?
2020. jún. 1. 13:39
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre biztos nagyon rosszul fogadnám, de egy apasági teszt erejéig még kitartanék mellette.
2020. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
20%
Pofára esés. Én és én meg az Irén.
2020. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!