Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért számít hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít hogy milyen nemzetiségű volt az ex?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvagyunk a párommal, de azt mondta nekem, hogy szerinte undorító, hogy vannak nők, akik összejönnek fekete pasival, mert szerinte ezt csak a jobb szexért teszik, és hogy megveti ezeket a nőket. Nekem volt egy lazább kapcsolatom egy fekete sráccal. Igen, a szexről szólt, de a személyiségével vett le a lábamról, nem ez volt az első gondolatom, amikor összejöttünk. Másképp gondolkodott sok mindenről, de nagyon értelmes és nyitott volt. Elmondtam ezt a páromnak is, és hogy nincs igaza, nem érzem ettől magam rossznak. Most nagyon ki van akadva, azt mondja csalódott bennem. Mi a véleményetek erről, szerintetek nem gyerekes a hozzáállása?

20l



2017. jún. 6. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is gyerekes. Kb rasszista hozzáállás, mintha egy fekete nem lehetne ugyanolyan jó ember, mint mondjuk egy magyar (néha amúgy jobb személyiségűek is, mint az állandóan panaszkodó átlagmagyarok.) Nem volt még kapcsolatom fekete bőrűvel, de ha lenne, azt biztos teljes értékű embernek tekinteném, nem "szexre jó lesz" partnernek.

Ha pedig ilyen párom lenne aki ettől kiakad... Hát sajnálom. El lehet menni ha nem tetszik, a múltamat nem tudom megváltoztatni, a nem rasszista hozzáállásomat meg nem is akarom.

2017. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Egy ilyen pasi nálam azonnal kuka lenne. Rasszista nyomorék.
2017. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy gyerekes viselkedés.

De a férfiak 99%-a meg van győződve arról, hogy ha egy fehér nő összejön egy néger faszival, azt csakis azért teszi, mert a négereknek nagy a dákója, és ilyenkor előjön bennük a kisebbségi érzés, hogy az ő farkuk nem elég nagy, ergo soha nem lesznek olyan jók az ágyban, mint a négerek.

Szóval szerintem ez nem rasszizmus, hanem simán péniszirigység van a háttérben.

2017. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
A feketeket csak azert utaljak, mert tuti, hogy gyengebben fognak teljesiteni utanuk a kicsi farkuk miatt. Nem utalat ez, hanem irigyseg. :)
2017. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Alapjába véve nem vagyok egy rasszista beállitottságú ember.

De énse kezdenék olyan nővel aki fekával volt előtte....valahogy nem vinne rá a gusztus...sajnálom.

(A feketék szagát egyébként sem szeretem...és igen a feketéknek van valami furcsa,jellegzetes illattuk ami nekem nagyon büdös... :/ )

2017. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

1. Semmivel nem lesz jobb az ágyban valaki, mert fekete. Nem ettől függ.

2. Rohadtul nem általános dolog, hogy minden négernek nagy a farka, szóval ez is tévedés.

3. Mindenkinek meg van a joga a szabad véleménynyilvánításhoz. Ha nem egyeznek vagy nem összeegyeztethető ez két embernél, akkor mit keresnek egymás mellett? WTF? (Én pl. személyes véleményem alapján nem járnék laza kapcsolati múlttal rendelkező nővel.)

4. Lehet, hogy őt inkább a laza kapcsolatod zavarja jobban, mint az, hogy néger volt az illető.

2017. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Engem soha nem vonzottak a feketék, arabok, stb, de én a helyedben a betegségektől félnék nagyon, főleg négereknél...

Lehet, hogy a párodnak is eszébe jutott ez a dolog már.

2017. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

A rasszizmus virágzik.... persze betegségek... mert a magyar pasik szerinted nincsenek tele HPV-vel és egyéb finomságokkal?


A legjobb barátnőm férje fekete, így elég sok egyetemista/intellektuális feketét ismerek és bizony a legtöbb különb a viselkedés szempontjából mint egy-egy magyar. Nekem legalább is mindig nagyon pozitív tapasztalatom volt velük, kedvesek , figyelmesek . Persze ott sem mind, de a magyarokhoz viszonyítva még mindig normálisabbnak ismertem meg őket így 5 év alatt. (hozzáteszem a nagy részüknek már menyasszonya komoly kapcsolata vagy felesége van, szóval nem csak arra mennek.)

2017. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban MI A F@$Z köze van hozzá hogy mi volt előtte? Semmi. De egy tuti. Nem azonos az értékrendetek, ez a későbbiekben problémákhoz vezethet. Itt az első.
2017. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Azért vannak itt is határesetek. Ha a párom exe egy igényes, normális, de más származású illető lenne, nem zavarna. Ha viszont egy olyan személy, aki kisebbségi, nem fürdik, nem tud viselkedni, bűzlik kilóméterekről (gondolom, mindenki el tudja képzelni, hatalmas falkákban rohangálnak), és mutatná, hogy ez az igénytelen, ápolatlan fiú/lány az exe, rögtön elmenne a kedvem, és ilyen után nem is kéne.

Szóval szerintem érthető, ha az exről megvan a vélemény, de nem hiszem, hogy a származás rögtön rosszat jelent.

2017. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!