Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a párom, hogy amikért szólok az nem ,,baszogatás", hanem az ő érdekében?

Figyelt kérdés

pl van 1-2 rossz foga, és mikor felhozom azt mondom, h csak baszogatom és el akarom érni h megváltoztassam, h tökéletes legyen. de nem, jót akarok, h ne legyen rossz fogai

de akár másban is jelentkezik ez, pl azt mondom h legyen határoztabb, akkor atz mondja megint csak baszogatom és miért nem kerestem egy tökéletes párt akinek mindene olyan amilyet én akarok.

27 éves. én 24, én vagyok a nő


2020. jún. 3. 11:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Sosem értettem, miképp lehet valaki igénytelen, a fogaira meg végképp. Bármit látok, pucolok a fogorvoshoz, egyszerűen imádom, ha szépek és rendben vannak, mint most. Ráadásul szeretem, ha kotorásznak a számban és alhatok közben egy jót. 😄
2020. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igányelenek vannak, van aki be is vallja hogy igen igénytelen vagyok és kész, hiába mondod neki, h ez nem okés. leszarja
2020. jún. 3. 15:58
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Úgy, hogy felnőttként kezeled. Nyilván ő is tud róla, hogy van rossz foga, valamiért nem akar rajta változtatni. Ha szóvá teszed, vagy azt fogja érezni, hogy nem jó így neked(ahogy írtad is), vagy hogy pótmamát játszol, "mert ez az ő érdeke", az meg a férfiasságát csorbítja. Jó esetben egy egy felnőtt embernek nem új anyukára, hanem társra van szüksége. A másik eset főleg ilyen. Elvárod, hogy legyen határozottabb, miközben folyamatosan irányítod. Akkor most milyen legyen szerencsétlen?🤷

(Nő vagyok)

2020. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!