Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a párom, hogy amikért szólok az nem ,,baszogatás", hanem az ő érdekében?

Figyelt kérdés

pl van 1-2 rossz foga, és mikor felhozom azt mondom, h csak baszogatom és el akarom érni h megváltoztassam, h tökéletes legyen. de nem, jót akarok, h ne legyen rossz fogai

de akár másban is jelentkezik ez, pl azt mondom h legyen határoztabb, akkor atz mondja megint csak baszogatom és miért nem kerestem egy tökéletes párt akinek mindene olyan amilyet én akarok.

27 éves. én 24, én vagyok a nő


2020. jún. 3. 11:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*amikor felhozom azt mondja*
2020. jún. 3. 11:02
 2/13 A kérdező kommentje:
azért nem szakitok mert egyébként emberileg okés
2020. jún. 3. 11:03
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mit jelent a rossz fog? Az hogy rohad a szaja es kabe kedved nincs vele csokolozni? Akkor azt mond meg neki igy, kerekperec.
2020. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A fogakat megértem,de ha ö nem egy határozott tipus,azon nem tudsz segiteni,igy kell elfogadnod
2020. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
"olyan párt" :D gruppent akarsz?
2020. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ezek csak példák :D
2020. jún. 3. 11:17
 7/13 A kérdező kommentje:
5. neeeem :D olyan pasit keressek aki nekem tökéletes
2020. jún. 3. 11:22
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Aranyos lány vagy,jól járt veled az illetö:)
2020. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

Ez azért van,mert valahol elérted nálla,hogy úgy érezze irányítani akarod.

És mostmár,hiába,hogy nem,akkor is ez jön le neki,hogy mindenbe beleszólsz,és úgy bánsz vele,mintha kiskorú lenne.


Valahogy el kell érned,hogy kérésnek fogja fel.De az is legyen,ne pedig utasítás,vagy noszogatás.

2020. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Mert valóban baszogatod ezekkel. Még szép hogy így érzi.

Az ő élete , ha így neked nem felel meg akkor tudod mit kell tenned....neeem nem azt hogy ráerőltetsz dolgokat amiket önmagától nem akarna.

2020. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!