Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz az hogy két barátnőm van?

Figyelt kérdés

megismertem egy lányt és egy hónap beszélgetés és randizás után összejöttünk és fél éve vagyunk együtt, de kiderült hogy van egy ikertestvére (hasonlítanak egymásra azaz ugyanúgy néznek ki és ő is lány) ezzel nincs semmi gond, hogy van egy ikertestvére.

két hónap után lefeküdtünk egymással, akarom mondani szexeltünk, de amikor már többször is megtörtént köztünk megbeszélték velem hogy az ikertestvérével is jöjjek össze, mert képtelen nélküle élni és szeretnék, ha hárman lennénk egy ágyban.

így semmi gond nincs egészen addig míg egymással is csinálják az aktust.

most a fiú társaim mondják magukban hogy mekkora mázlista meg stb... , de ha megtörtént így elgondolkozna az ember.

nagyon aggódom a vérfertőzés miatt.

szerintetek mit tegyek egy ilyen helyzetben?

egyáltalán ez így helyes?

23/f



2020. jún. 3. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gyenge kamu volt.

Vérfertőzéstől FÉLSZ? Hogy Julcsi terhes lesz Marcsitól? Igen, problematikus.

2020. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól tényleg tartanod kell hogy egymástól teherbe essenek.
2020. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb poresz öreg, kevesebb poresz.
2020. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem a problémádnak azt a részét amit Te annak találsz. És nem értem,hogy a valós, beteges lelki részét miért nem látod problémának?

Kicsit túlzok a beteges résszel, de na, valljuk be, eléggé az.

Gondolkodj el azon,hogy ez a két lány vélhetőleg nemcsak az ágyban töltött időhöz ragaszkodik együttesen hanem minden kapcsolatot érintő kérdést együtt reagálnak le.


A párkapcsolat PÁRkapcsolat, két ember viszonyáról szól.

Nekem biztos nem férne bele,hogy hárman legyünk benne.

2020. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hahó, wake up.... Bilibe lóg a kezed....
2020. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

:'D


Neeee! Amúgy már az ötlet is undorító!

2020. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
2-es maximum csak akkor kell tartania, ha az ikertestvér lányok hermofroditák. :'D
2020. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha félsz a vérfertőzéstől,akkor te az öccsök vagy a báttyuk vagy, vagy az első unokatestvérük? Azt tudd, hogy minden országban bűncselekmény a testvér házasság, csak szólok előre ha nem tudnád.
2020. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*te az öccsük vagy javítva
2020. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem tudod v érted hogy mit írsz :(
2020. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!