Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jobb, ázsiai vagy európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jobb, ázsiai vagy európai pasi?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 21:41
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
48%
E U R Ó P A I
2010. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
inkább olasz vagy spanyol vagy valami ilyesmi:D
2010. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
európai!!
2010. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A félvér ázsiai bigék.
2010. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 bollocks ***** válasza:
Egy üzbég vagy egy kirgíz
2010. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nekem a félvér srácok tetszenek a legjobban. Félig fehér, félig ázsiai. Az arany középút. :D


Pl.: Jon Foo a Tekkenből (kínai - ír) vagy Daniel Henney az X-menből (koreai - amerikai).

2010. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
a tekken nagyon jó film volt:D
2010. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hm.

Valami koraei, aki lehetőleg mindkét nemi szervel rendelkezik, mert azazigazánjó, mikor tudod, hogy bentvan, mégsem érzel semmit, csak látod az arcán, hogy ő már teljesen elment, és vissza se jön vagy egy hétig...

Na és míly' felemelő érzés érezni azt a szagot, ami állandóan körülveszi őket...

Egyszerűen mennyei.



V I V A Á Z S I A

2010. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

nekem volt már több ázsiai barátom is(vietnámi, mongol, koreai), egyáltalán nem volt kicsi a péniszük, átlagos méret volt. viszont ismerek olyan európai srácot, akinek meg 14 alatt volt. ez egy hülye általánosítás. Az ázsiaiak visszafogottabbak, nem kötekednek a nevelésük miatt zárkózottabbak, ami szerintem jó, mert nem balhésak egyáltalán.

Ha európai, akkor semmi képpen sem olasz, azok hihetetlenül bunkók, a spanyolok lusták... románok pfejj...

amúgy szerintem teljesen mindegy, hogy sárga vagy fehér... :')

2010. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ázsiai. Nekem az európaiak egyáltalán nem jönnek be.

De az ázsiai alatt azt értem hogy pl. kínai koreai stb... szal nem az indiaiak meg ilyesmi.

2010. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!