Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a doktori disszertációd írása közben beleszeretnél egy parasztba?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 13:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Paraszt...egyik volt csajom "parasztlány".


Volt nekik hatalmas tanya, szántók, állatok, teljes géppark, emberek,...


Csak úgy finoman nézd az árakat: [link]

2020. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szakmája, vagy ért valamihez (akár csak érettségivel), akkor ismerkednék vele.
2020. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Van, akinek számít, van, akinek nem. Nekem ugyan nincs doktorim, mert a mesterszak után inkább egy másik alapszakra mentem doktori helyett, de igazából a megszerzett tudásom 90%-a nem adott hozzám emberi értelemben. Persze, az, ha az ember végigtol x képzést, elismerésre méltó, de jobb társ nem lesz tőle.


Ennek ellenére tartós kapcsolatom csak diplomásokkal volt. Nem azért, mert sznob vagyok, hanem mert velük találtam meg a közös hangot. Nem volt előszűrő, de a harmadik mondat után jellemzően meg tudtam mondani, hogy ki egyszerű és ki nem. És ezek közül az egyszerűbbnek nem volt semmilyen végzettség le általában, vagy maximum egy szakközép.


Szóval nem, nem hiszem hogy a felsőoktatásban a papír differenciál intellektus szempontjából, de alatta az esetek többségében igen. És ez már középiskolában is érződött. Akikkel jóban voltam, legalább egy alapszakot elvégeztek. Akikkel már akkor sem ment a kommunikáció, a legtöbb, amit tettek, hogy kerestek egy alibi (fotós, körmös) okj-t. Nagyon kevés a kivétel.

2020. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Nálam ez a parasztba beleszeretés több, mint valószínűtlen. Egyszerűen nem lenne közös érdeklődési terület, semmi olyan, ami összekötne minket.
2020. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Nekem jobban bejönne egy paraszt, mint egy aktakukac. Persze a paraszt/paraszt között is van különbség. Aki vet/szánt/arat reggeltől estig igenis dicséretes, dolgos ember, éhen halnánk nélkülük.
2020. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mondanám neki, hogy várjon/várjunk egy kicsit, had rendezzem le a doktorit, utána bármi jöhet.
2020. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
addig ő felszántja a mezőt.
2020. jún. 8. 20:27
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is paraszt vagyok. Nincs diplomám. Van 130 feletti IQ-m, bármilyen társaságban meg tudok jelenni és bárkivel szinte mindenről tudok beszélgetni, legyen az polgármester vagy korábbi miniszter, professzor. Nem mondom, hogy ez a jellemző élethelyzet, de volt már rá példa. A feleségem több diplomás, a szakmájában elismert. És mondhatom, hogy felnéz rám.
2020. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#15 és aki mindkettő egyszerre? :D
2020. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!