Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak,hogy örökölt pénzem van és azért tudok költeni mindenre?

Figyelt kérdés

Diákmunkán dolgoztam évekig, meg utána 3 hónapot rendesen is csak áprilisban kirúgtak a vírus miatt.

Azóta sokat kellett költenem az autóra is,meg mindent megveszek ami nagyon megtetszik. Csak a párom mindig kérdezi kell-e kölcsön vagy megvegye-e ezt azt mert tudja,hogy most nincs munkám.


De a szüleim raktak minden hónapban18 éves koromig ilyen biztosításos pénzt,amit megkaptam. Pl.a kocsira is abból vettem alkatrészt. Van még a keresetemből is egy kevés .


20l


2020. jún. 9. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondhatnád el? A leírtakból az látszik, hogy a párod egy önzetlen, jólelkű, nem anyagias ember, aki nem valószínű, hogy megpróbál majd lehúzni, csak mert megtudja, hogy van pénzed.
2020. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem örökség.

Anyádék biztos nem azért gyűjtötték neked, hogy minden sz.rt megvegyél, ami "megtetszik".

2020. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jobb szavat nem találtam rá, de legalább volt mibe belekötnöd.


1#Nem azért nem akarom elmondani neki mert felek, hogy lenyúlja hanem szánalmasnak tartom magam ez miatt meg eltartottnak.

2020. jún. 9. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Az ember abból él, amiből tud. Miért koplalnál, ha van pénzed? A szüleid nem erre a célra fizették a biztosítást, ez valószínű, de az élet most felülírta a dolgot.
2020. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod van spórolt, megtakarított pénzed, ha meg vészhelyzet lenne szüleid folyamatosan tettek neked félre pénzt szóval nincs anyagi gondod.
2020. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmondhatom, hogy megkaptad a pènzt, amit a szüleid gyűjtöttek. Viszont a #2-nek igaza van, hiába lett lepontozva.

Termèszetes, hogy a kocsit meg kellett csináltatni, meg jól jött a pènz most, hogy nincs munkád, nem kell kamara is kölcsön kèregetned, viszont azèrt nem feltètlen kellene elszórni bármire ami megtetszik. Gyorsan el tud úgy fogyni.

2020. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*kamara-kajára
2020. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem nem szánalmas, hogy a szülők igyekeznek segíteni, hogy a gyerekük boldoguljon. Sok szülő nem teheti meg, de aki megteheti, sose értem, ha mégsem segít a gyerekének.

Semmi gáz nincs abban, hogy összetartó családod van és támogató szüleid, akik nem csak a segélyért vállaltak gyereket, hanem tényleg szerettek volna a jövőjébe is fektetni.

Nyilván nem tudom, miket vásárolsz, de alapvetően nekem fura ez a "megveszegetem, ami tetszik" mentalitás. Én örököltem is, támogattak is szüleim, mióta elkezdtem dolgozni raktam is félre, és így is leginkább olyanokat szoktam venni, amikre szükségem van, vagy hasznosnak találom, illetve ha valami kitűzött célomat elérem mondjuk a munkában vagy ilyesmi, akkor szoktam venni magamnak valamit, ami "megtetszik", de nem szoktam ebből rendszert csinálni, mert akkor oda a megtakarított pénzem :D

2020. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!