Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem nem oké, hogy az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem oké, hogy az ex feleséghez jár intím gyantára, meg kozmetikázni.Neketek hogy esne?

Figyelt kérdés

A pàrom 1 éve külön él, elhagyta a felesége, ő szerette volna visszakapni még fél évvel ezelőtt. Mi pár hete vagyunk együtt, 2 hónap udvarlás után. Tegnap benyögte, hogy hozzá jár intim gyantára meg arckezelésre, de lehet a gyantát nem kellene akkor már nála erőltetnie.

Ti hogy fogadnárok ezt?

Az oke, hogy joba vannak, van 2 gyermekük ezzel semmi gond, örülök, de azért ezt kicsit soknak érzem már. Én sem járok vissza az exemhez masszíroztatni…


máj. 9. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Happy finish van? Ezt azért jó lenne tudni.
máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Mi baj lenne vele? A féltékenység miatt nem gondolkodsz józanul. Ő ismeri, már látta elöről-hátulról, nem szégyenlős elötte. Nyugi, nem megy vissza hozzá.
máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

lool 1000%ig józanul gondolkozol, nem bíznék benne/ebben a kapcsolatban....

Durva hármas kombó, hogy 1, nem ő vetett véget a kapcsolatnak, hanem a neje 2, saját maga is beismeri, hogy nemrég még vissza akarta kapni 3, még mindig jár hozzá.


A bizalmatlansággal sajnos nem is lehet mit kezdeni, mert csak az idő tudja meggyógyítani.

máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, nem ő vetett véget, én is emiatt is gondolom gáznak a szitut. De még arcot kezelgetni sem járnék exhez.
máj. 9. 20:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem fogadnàm,megmondanàm vàlassz vagy ex vagy én , tudod kivel szórakozzon.
máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Mégis mitől kéne a nőnek vissza a pali? Szerinted vonzó a s.ggszőrét szedegetni meg a ragyáit nyomkodni?

Biztos nagyon kívánhatja meg szerelmes..


Nem véletlen van kidobva a pali szerintem, nyugodj meg.

máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Itt nem azzal van baj, hogy kell a nőnek vagy sem, hiszen, ő dobta ki. Hanem, hogy az én pasim miért tartja fontosnak, hogy ő hozzá járjon arckezelésre, meg szőrszedésre
máj. 9. 20:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilván meg fogom kérdezni őt is erről, csak szerettem volna véleményt olvasni, hogy ki hogy reagálná le
máj. 9. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehez más nőnek kellemetlen lenne pucsítania. Azért jár hozzá.
máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez is oké, de na…Akkor ne járjon… Sztem sokan megvannak gyanta nélkül
máj. 9. 22:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!