Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok az exemtől..hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok az exemtől..hogyan tovább ?

Figyelt kérdés

Nagyon jól váltunk el, barátok maradtunk,mind a kettőnknek vannak még érzések,de ez már nem szerelem.

Ő kezdeményezte az egészet.

Mentünk a saját utunkra.

Viszont ma reggel kiderült,hogy terhes vagyok.

Nem tudom hogyan mondjam el neki,szívem szerint leordítanám a fejét hogy egy éve próbálkozunk és most jött össze.

A hülyesége miatt most azt sem tudom mi tévő legyek.

Nem vagyok fiatal,lehet több alkalmam nem lesz,de nem akarok egy egész életen át hozzá kötődni,nem akarom hogy azt higgye ezzel akarom visszacsábítani.

Nagyon nehéz,boldog sem merek lenni a hírről.


2020. jún. 13. 14:02
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

9/9

De,egyik napról a másikra.

Amit a mai napig nem értek.

Egyik nap még romantikusan vacsoráztunk,ölelt imádott szeretett.Aztan másnap azt állította hogy már nem szeret.

Semmi gond nem volt közöttünk,mi voltunk a város álom párja, tényleg minden percet együtt töltöttünk.

Igazából rosszat mondtam a családjáról,ennyi volt mielőtt szakítottunk.

Építettük a házat,reggeltől estig dolgozott mindent a házra költött mindent amit tudott megcsinált ,aztán hirtelen ez lett.

Ezért félek hogy egyáltalán mi lesz ezután.

Nem kibékülni szeretnék,mert ha nekem valaki azt mondja nem szeret,az egy baba miatt ne akarjon velem lenni.

De tényleg nem 20 éves vagyok.

Csoda,hogy egyáltalán terhes maradtam

2020. jún. 13. 14:25
 12/43 anonim ***** válasza:
80%
Fura ez így, de ha már így alakult, én a babát megtartanám, és a kapcsolat megmentésével is próbálkoznék. Nem csak a baba miatt, hanem azért is, mert állításod szerint ez egy jó kapcsolat volt. Talán van még benne "lehetőség"... És igen, szerintem az is fontos szempont, hogy nem 20 éves vagy - talán ez az egyetlen lehetőséged, hogy anyává válhass + legyünk őszinték, párkapcsolati szempontból sem biztos, hogy ennél jobb vár rád, sőt... Ha nincs szerencséd, kínlódhatsz még 40 évesen vagy afölött is a pártalálással, kifogva sok-sok különböző okból problémás fazont, akik ki tudja, mennyi kárt okoznak neked, legjobb esetben csak kiégsz tőlük, de elég csúnya történetek vannak.
2020. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

12/13 mégis mit nem látok ?

Elég rémálom az ami történt és az hogy terhes vagyok.

Neked nem tudom mi bajod ..

2020. jún. 13. 14:56
 14/43 A kérdező kommentje:

13/14 tényleg minden vágyam ez volt,de családban szerettem volna hogy felnőjön.

Biztos nem dobná el,a másik gyermekét is imádja.

De nem tudom,hogy akarom e őt egy egész életen át magam mellett tudni úgy hogy a hirtelen nagy álomból rémálom lett..hiába írjak egyesek hogy hülye vagyok és nem látok valamit,de nyilván csak tudom hogy milyen kapcsolatunk volt.

Mindenki le van döbbenve hogy pont mi szétmentünk.Ahogy én is.

Dehát ez van,ő tudja miért döntött így.

Nem,nem másik nő van mielőtt valaki ezt írja,és nem,nem vagyok vak vagy ilyesmi,tudom,hogy hülyén hangzik,de inkább azt látom nála,hogy régen rosszfiú volt és az az énje erősebb és most szabad és neki ez jobb...

2020. jún. 13. 15:00
 15/43 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne ôrlôdj. Mondd el a pasinak, hogy mi a helyzet, és majd együtt eldöntitek, hogy mi legyen.
2020. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

16/16

Igazad van,elmondom és közösen döntünk.

Ez lesz a legegyszerűbb.

Köszönöm

2020. jún. 13. 15:01
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátságban váltatok el, biztos nem fogja zsarolásnak venni a terhességet. Az is lehet, hogy ezek után ő szeretne majd visszamenni hozzád, elvégre ha próbálkoztatok a babával, az mindkettőtöknek közös vágy volt. Én azért sok sikert kívánok, meg boldog várandós hónapokat!
2020. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
87%

Ha bevállalod, hogy egyedülálló anyuka leszel, akkor tartsd meg a babát. Ha bevállalod, hogy életed végéig kötődni fogsz az exedhez egy gyerek által, tartsd meg. Az elmúlt szerelem nem fog már sose úgy lángolni mint az elején, ha egyátalán fog. Egy gyereknek SZÜKSÉGE van mindkét szülőjére. Egy nevelőszülő sosem pótolja teljesen az igazi vérszerinti közlteléket, ha netán összejönnél valakivel. (Kivéve ha mire megszületik már ott van az életében a gyereknek)

Gondolom most sem úgy tervezitek, hogy összeköltöztök mert terhes lettél, hiszen már szétmentetek. Sok minden függ attól, ő hogyan látja a dolgokat.

2020. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
87%
Akkor sincs olyan,hogy egyik napról a másikra. A szakítás történhet egyik napról a másikra,de az,hogy kiszeretett belőled egy hosszú folyamat eredménye volt. Én elengednem ez a dolgot. Ha szeretnél babazni és fel tudod nevelni akkor tartsd meg a picit,de én a csavot elfelejtenem. Álompár? Ebből a korszakból kb 18 évesen kinonek az emberek. Plusz az sem tesz jót,ha minden pillanatban együtt vagytok és nem birtok létezni a másik nélkül.
2020. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
57%

A legjobb helyen kérdezted! Itt az emberek 90%-ának még kapcsolata sem volt, és így hurrogják le azokat akiknek van életük!


Szerintem örülne neki. Nem marad szerelmes az ember egész életére! Ne ezt vedd alapul!

2020. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!