Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok az exemtől..hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok az exemtől..hogyan tovább ?

Figyelt kérdés

Nagyon jól váltunk el, barátok maradtunk,mind a kettőnknek vannak még érzések,de ez már nem szerelem.

Ő kezdeményezte az egészet.

Mentünk a saját utunkra.

Viszont ma reggel kiderült,hogy terhes vagyok.

Nem tudom hogyan mondjam el neki,szívem szerint leordítanám a fejét hogy egy éve próbálkozunk és most jött össze.

A hülyesége miatt most azt sem tudom mi tévő legyek.

Nem vagyok fiatal,lehet több alkalmam nem lesz,de nem akarok egy egész életen át hozzá kötődni,nem akarom hogy azt higgye ezzel akarom visszacsábítani.

Nagyon nehéz,boldog sem merek lenni a hírről.


2020. jún. 13. 14:02
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
48%
Persze,legyen ő is egy megalkuvó kapcsolatban boldogtalanok. Hat jó nagy hülye vagy:D ha terhes,annyira azért nem lehet idős,max 40 körül lehet,és az meg nagyon nem az a kor,amikor már le kellene mondani a szerelemrol.
2020. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
77%
Hú tehát már van egy gyereke, akit elhagyott. Téged is elhagyott. Nem veszel észre valami furcsát?
2020. jún. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Mit kellene észre vennem?
2020. jún. 15. 08:11
 24/43 anonim ***** válasza:
Hat hogy már van egy gyereke,akivel szinten nincs együtt,csak néha találkozik vele(ez nem derül ki a kerdesedbol).
2020. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Amikor terhes lett a csaj ők már nem voltak együtt

A csaj úgy tartotta meg hogy le volt beszélve az abortusz

Mindig találkozik a gyerekkel,sok időt tölt vele

2020. jún. 15. 08:31
 26/43 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki végül? Vagy még nem?
2020. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Még nem,ma akartam,de ma azt mondom hogy inkább holnap.

Félek hogy hogyan fogadja.

Hogy azt hiszi csak átverés,és abba én belehalnèk......

2020. jún. 15. 08:58
 28/43 anonim ***** válasza:
37%
És akkor mi lesz? Addig húzod az idôt, amíg már nem lehet vetetni a gyereket? Ha megtartod, akkor az exednek 18 évig perkálnia kell a gyerektartást, úgyhogy igazán illene szólnod neki. Az meg mese, hogy nem voltak már együtt, az elôzô csajjal, amikor teherbe esett. Akkor hogy a fenébe lett a gyerek? Megszállta a szentlélek a csajt vagy mi?
2020. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Az exével akkor szakított mikor kiderült hogy terhes.

Mert igazából ők csak összejártak azért.

De ez egy másik történet.

Én 2-3 hetes terhes vagyok a teszt szerint,szóval nem vagyok lekèsve semmiről.

De nehéz elmondani neki mert el nem tudom képzelni hogy mi lesz a reakciója.

2020. jún. 15. 13:33
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem azért ne várj vele, mert annál tovább izgulsz. Holnap sem lesz más a reakciója, mint ma.
2020. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!