Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól h kicsit előnytelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól h kicsit előnytelen a szemüvegem még lehet esélyem lányoknál?

Figyelt kérdés
igen/nem nem tanácsot kérni akarok csak kérdezem
2010. júl. 31. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet esélyed nyugi.
2010. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vegyél új szemüveget
2010. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jaja, lehet..de lehet, hogy nem is annyira előnytelen az a szemüveg..talán, ha raknál fel 1 képet magadról, sokkal könnyebb lenne.
2010. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már raktam
2010. júl. 31. 18:34
 5/12 A kérdező kommentje:
de egy fénykép semmit nem jelent...remélem nem pont egy szemüveg miatt maradok egyedül
2010. júl. 31. 18:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ma is itt ülsz a gép előtt, és tegnap is itt ültél a gép előtt, amikor feltöltötted azt a fekete-fehér képet magadról, amin be van lőve a sérőd, látszik a borostád, és írtad, hogy az egy régebbi kép, és azóta már hosszabb lett a hajad.

Menj el ma is a haverokkal, és biztos több eséllyel találsz csajt, mint a gép előtt, arra várva hogy talán átszakítja a plafont egy szupermodell, aki az égből pottyant le.


Biztos vannak olyan csajok, akiknek fontos, hogy ne legyen szemüveg, de ugyanennyi van. Nekem egy barátom azt mondta mikor volt szemüvegem, hogy gerjedt rá, mert kíváncsi volt, milyen ráélvezni egy szemüvegre :)

2010. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
te miről beszélsz?
2010. júl. 31. 22:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy már raktál fel képet. Ebből következtettem, hogy már feltetted ugyanezt a kérdést ezen az oldalon. Tegnap láttam egy ugyanilyen kérdést, amiben a kérdező képet is rakott fel magáról.


Ebből gondoltam, hogy te vagy az, aki tegnap itt kérdezett, és én leírtam neked a képet, amit láttam, illetve az egyik válaszodat, hogyha te vagy az, akkor tudd, hogy láttam a tegnapi kérdésedet.

2010. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Saját sztorim röviden:

2 évesen kaptam szemüveget. Hordtam is 13 éves koromig, amikor anyám eszméletlen ronda, fehér kerek szemüveget választott nekem.

Akkor én azt mondtam, hogy nem fogom hordani, mert így sosem fognak észrevenni a fiúk...

22 évesen romlani kezdett a látásom, de az orvosom szerint késő bánat, 13 évesen kár volt letennem a szemüveget, mert így már nem fog helyrejönni.

Azóta van 2 szexi keretem, szerintem egy jó szemüveg öltöztet.

26/l

2010. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Pont a kérdésedre nem válaszoltam.....

'NEM'


26/L

2010. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!