Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába beszéltük meg, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába beszéltük meg, nem érdekli. Szakító ok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Friss kapcsolatban vagyok benne, néhány hete szexelünk. A párom az elején megmondta, hogy ő eddig világéletében a kirántós módszerrel védekezett és senki nem esett teherbe. Nem idegenkedik az óvszertől, de nyilván jobb anélkül. Én kértem, hogy használjunk óvszert mert én anélkül nem szeretném, több okból sem. Később pedig ha komolyabbra fordul a kapcsolat majd együtt megkereshetjük azt a védekezési módot ami mindkettőnknek megfelel. Ebből nem volt probléma, beleegyezett. Viszont eddig kétszer próbálta "sunyiban" betenni óvszer nélkül. Egyszer közös zuhany alkalmával, egyszer pedig mikor neki hátat fordítva már félig aludtam. Amikor ilyenkor rászólok csak nevet.

Aztán a másodiknál elpukkant az agyam és közöltem vele, hogy számára egyáltalán nem fontos az én biztonságom és így kezd megtörni a bizalmam felé. Plusz ez arra enged következtetni, hogy más kérésemet is így fogja kezelni.



2020. jún. 15. 15:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakitanek. Es mi van, ha se a szules, se az abortusz nem opcio nalad? Ez nem valami apro hulyeseg.
2020. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!