Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ha a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha a baratom allandoan megjegyzeseket tesz a kulsomre?

Figyelt kérdés
Lebarnultam es egybol elkezd fikazni, hogy ugy nezek ki mint egy ..., meg hogy neki nem tetszik a szoknya, meg nem tetszik felkotve a hajam..
2020. jún. 16. 10:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Keress olyat, akinek tetszel!
2020. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%
Pisztolyt tartanak a fejedhez, hogy vele legyél? Meg is érdemled, hogy piszkáljanak, ha ilyen ostoba vagy :)
2020. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Mondd el neki nyugodt, és tárgyilagos hangnemben, hogy neked így jó, és ha nem tetszel neki, akkor keressen mást.Ezzel asszertív módon meghúzod a saját határaid, de mégsem vagy személyeskedő, így kevesebb ösztönös ellenállásra számíthatsz részéről.


Ez azért nagyon fontos, mert így nem esel ki a méltóságodból, és az önbecsülésed sem sérül, adod fel a valós igényeid.


Az erre kapott reakció megmutatja, hogy milyen ember.

2020. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem ártana elgondolkodni mit szeretsz benne
2020. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Lachesys ***** válasza:
80%

mondjuk én ezt azonnal lapátra tenném. oké, tudom barátomis jobban szereti, ha ki van engedve a hajam, de ő legalább normálisan mondja meg ezt, és inkább úgy motivál hogy szénné dícsér ha nem kontyban van a hajam.

ez a nyomorék mentalitás ami abarátodé csak szakítást érdemel.

2020. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen kérdéseknél felmerül bennem, hogy beugratós -e..

Állj ki magadért; persze fontos, hogy tetszél a párodnak, de ez nem azt jelenti, hogy hozzá kell idomulnod. Az állandó megjegyzéseket meg azonnal le kell állítani, csak az önbecsülésedet rombolják.

2020. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért szól be, mert megteheti, vagy azért, mert már nem szeret annyira és mindenben problémát lát, avagy le akarja rombolni az önbizalmad. Állj ki magadért, ha nem teszed, ki fog?
2020. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Szakíts vele, egy barom. Szeresd már önmagad! Komolyan ezt akarod még hallgatni hónapokig/évekig? Mi lesz addigra az önbizalmaddal?
2020. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
2 éve hallgatom, próbáltam már vele szakítani de visszakönyörögte magát
2020. jún. 16. 11:16
 10/18 Lachesys ***** válasza:
91%

ez a "próbáltam már vele szakítani" a legrosszabb duma. tudod, yoda mondta: tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld.


kapd össze magad csajszi! nem kell neked ez a hülyegyerek.

2020. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!