Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmesélnétek, hogy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélnétek, hogy hogyan találkoztatok párotokkal? Szívesen olvasok hosszú sztorikat.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rámesett a suliba a lépcsőről.
2010. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

tavaly márciusban anyuval mentünk vásárolni.leszálltunk a buszról és a fiú ott állt a buszmegállóban és közvetlen előtte mentünk el,majdhogynem neki mentem.és utána kapcsoltam,hogy ki volt az (mert az ő osztálytársa az én haverom és már be mutatott minket egymásnak régebben).aztán másnap ráírtam msn-en,hogy azthiszem őt láttam a buszmegállóban.mondta,hogy ő nem látott engem.aztán elmondtam neki,hogy mi volt rajta,meg,hogy nem egyedül volt ilyenek és rájött,hogy akkor tényleg őt láttam.elkezdtünk beszélgetni és rá egy hétre találkoztunk.azóta együtt vagyunk.

15/L

2010. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a mai fiatalokkal, ha nem lenne a világháló?!
2010. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

... :D Rád esett? Én is zúgtam már le lépcsőröl de nekem nem volt ekkora szerencsém! :D Ott fekszek kiterülve a lépcső alján és amikor körém gyűlnek röhögnek...hát kapják be xD Ez nem egyszeri eset...többször is estem már le a sulilépcsőröl ... <:


Nektek szerencsétek volt! :D (Y) Gratulálok ;)

2010. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minket egy közös ismerősünk mutatott be egymásnak. Egy évig csak barátok voltunk, aztán úgy esett, hogy több is lett belőle... :)
2010. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy internetes fantasy szerepjáték,ahol egy küldetésnél megakadtam,és kétségbeestem,hogy nem tudom majd megcsinálni.Erre csak úgy találomra ráírtam pont az ő karakterére(nem tudtam,hány éves valójában,hogy néz ki,stb),mert szimpatikusnak tűnt.Segített nekem,nagyon rendes volt,én meg megköszöntem.Erre jöttek az állandó levélváltások,megtudtam hány éves,hol lakik,felvettem MSN-re,fényképet cseréltünk,és nagyon bejöttünk egymásnak,viszont csak maradtunk barátok...amikor már biztosan éreztem,hogy szeret,de nem meri elmondani,mert fél az elutasítástól,szerelmet vallottam neki,de csak nagyon óvatosan(tudom,ez általában a fiúk dolga,de teljesen belezúgtam).Végül bevallotta,hogy már az első naptól fogva így érez.Azóta webcamerán és telefonon tartjuk a kapcsolatot,élőben viszont sajnos még nem találkoztunk.Majd most augusztus 3-án kerül sor az első találkozóra,és már nagyon izgulok.Olyan tökéletes eddig minden...lehet,hogy 14 évesen megtaláltam az igaz szerelmet?Nagyon remélem:)Lassan 1 éve vagyunk együtt.

14/L

2010. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlacktigerXXX ***** válasza:
100%
:D és mit fogtok csinálni első alkalommal? :)
2010. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden nap Ő vitt haza busszal 153-ason... :)
2010. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

BlacktigerXXX válasza:


:D és mit fogtok csinálni első alkalommal? :)



Hát...a városunkban elég kevés programlehetőség van,de elmegyünk sétálni,pizzázni,kiveszünk egy filmet és megnézzük kettesben,meg esetleg strandra megyünk:)

2010. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az előző régen volt, szomorúan irkált a blogjába, gondoltam, hogy felvidítom, üzengetni kezdtünk egymásnak. Mellette már volt egy másik, akit kiszemeltem és kezdett volna alakulni, de a blogos lány annyira erősködött, hogy elutaztam hozzá egy randevúra (mert kiderült, hogy tőlem távol lakik) és megtetszettünk egymásnak. Együtt voltunk évekig. Már vége lett, de kicsit még mindig szeretem.

A jelenlegit már ismertem régről, most pedig lett belőle valami.

2010. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!