Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pàrom elmegy a srácokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pàrom elmegy a srácokkal vakàciózni, mennyire gyakran kell keressen?

Figyelt kérdés

5 napja mentek le a balatonra. Egy hetet maradnak. Csak fiukkal van akik mind komoly kapcsolatban vannak szoval nem ilyen parti het. Nagyon hianyzik es szeretnek beszelni vele de irasban nem keres.


A másik h mielott lementek kapott egy eloleptetest, uj pozíciót, es mikor megkerdeztem milyen volt az elso napja ebben a munkakorben egy napra seenen hagyott. Nem értem. Mar fel eve jarunk es sose volt nagy csetelős de kezdenek bantani a dolgok. 23/L 25/F


2020. jún. 17. 12:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
2 naponta felhív
2020. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem az én pályám szokott lenni, hogy ráhúzzam mindenre a dolgot, de szerintem itt szó sincs komoly kapcsolatról. Ott vagy, kéznél vagy, szexelget veled, de ennyi.
2020. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Amikor hazaért, vagy ha közben kórházba/fogdába került.
2020. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nem lakunk együtt.
2020. jún. 17. 13:10
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kell tudnotok és megbeszélnetek, mert nincs rá egységes recept. Mi nem vagyunk chatelősek, ha elutazik valamelyikünk akkor max párnaponta írunk egymásnak pár sort vagy küldünk egymásnak pár fotót arról, merre járunk, de beszélni csak akkor beszélünk hosszabban, ha hazaértünk. Nekünk ez így tökéletes, de ismerek olyat, aki külön nyaralás során is naponta 5x beszélget a párjával - nekik erre van igényük, tehát ez is tök normális.
2020. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Max napi 1x egy gyors helyzetjelentést, max 1-2 képet a tájról, szállásról, de többször nem. Nem haragudnék meg akkor sem ha ennél ritkábban keresne. Nem vagyok ilyen számonkérős tipus, hogy hivogassam. Majd jelez, ha úgy érzi.

25N

2020. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
én forditott esetben sokat irnék neki és napi 1x felhivnam:C
2020. jún. 17. 13:18
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez te vagy, ő pedig ő. Ne magadból indulj ki, mert nem vagyunk egyformák. Meg kell beszélnetek az igényeiteket, nyílt kommunikáció nélkül mit ér az egész kapcsolat?
2020. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Én is mentem volan vele
2020. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%

Ismét egy kérdés, ahol ott a válasz, de ignorálva és lepontozva lett.

Így már adom a srácot, jól csinálja.

2020. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!