Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kísért ki a buszhoz?

Figyelt kérdés

Megismertem neten egy lányt, beszélgettünk 2 hónapon keresztül mivel 200 kilóméterre lakik tőlem. Aztán el utaztam hozzá nála töltöttem egy hetet , minden nagyon jó volt, mivel ott lakik abba a városba egy haverom gondoltam még benézek hozzá pár napra mielőtt haza utaznék. De a lány mondta hogy még menjek hozzá vissza megint 1 hétre mert nagyon jól érzi magát velem és szeretne komolyabb kapcsolatot. Szóval 2 hetet töltöttünk együtt. Utolsó napunkon viszont eléggé semmilyen volt a hangulata, a házától 10 perc sétára van a megálló, de ő nem kísért ki. Azt mondta fáradt. És mivel legalább 2-3 óra utazásra lakok tőle így rosszul esett hogy még odáig se jött ki velem, hiszen kitudja mikor találkozunk újra. Aztán még 3 hétig beszéltünk online, szerveztük az új találkozót , nagyon oda volt meg vissza, és az új tali előtt egy nappal be írta hogy nem érez semmit.

Veletek történt már ilyen? Végig hülyének nézett engem és csak megjátszhatta magát? Én 22/F Ő 18/L



2020. jún. 17. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, hogy az elején minden szuper, jól elvagytok, de sajnos nem alakul ki érzelem, nincs meg az a plussz.
2020. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen nem olyan határozott még az ember legtöbbször azt se tudja mit akar. Jól érezte magát veled ha visszahívott még egy hétre, lehet csak simán jól esett neki a társaság. De ha nem érez többet akkor ez ellen nincs mit tenni. Ilyen előfordul néha sajnos.
2020. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy direkt szivatott, hiszen akkor miért akart volna még egy hetet veled lenni?


Itt az van, hogy ennyi idő kellett, hogy kiderüljön, hogy a kezdeti vonzalom elszállt, semmit nem érez.

2020. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezért kell a fiatal srácok mellé MILF.

Az ilyen kislányokhoz erős, FÉRFI kéz kell.

2020. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk ő meg vendégül látott, takarított készült, te meg csak utaztál. És ha együtt voltatok egy hetet egyfolytában sanszos hogy fáradt. Szörnyű mikor valakit nem érdekel ha a másik fáradt, éhes, vagy bármi van vele. Nyugodtan elhihetted volna neki, ha az mondja, valószínű azért volt kedvetlen is. ok nem 100 % de addig míg nem biztos nem szabad figyelmen kívül hagynod amit mond és megsértődni, inkább essen össze a buszon? Ez mondjuk lehet elgondolkodtatta, és fél tőled.
2020. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
#5 Te amúgy most miről beszélsz?
2020. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Oké, akkor nem kellett helyibuszozni, már látom 10 perc séta, de ha valaki nagyon fáradt aznap, azt is meg lehet érteni hogy ez neki akkor nem csak ideugrunk odaugrunk dolog. Nekem párom családja csinálta ezt eleinte hogy nem lehettem fáradt kéthetente egyszer se, mert mindent számonkértek. Pedig volt hogy tényleg alig aludtam előtte mikor ugráltatni akartak.
2020. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Legalább dugtad mindennap?

Ha igen, akkor mindegy az a kikísérés

2020. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szivatni akart, hanem egyszerűen sajnos nem volt meg a szikra. Jól tegge, hogy inkább rövidre zárta, így te is hamarabb túl tudsz rajta lépni.
2020. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt valami?

Amúgy... Nekem anyám 18 évesen nem engedte volna hogy egy idegen pasi eljöjjön 2 hétre :D

Sőt.

2020. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!