Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális?(rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?(rövid kérdés hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

Hali.Párommal külön kasszán vagyunk. Én itthon vagyok a gyerekkel. Nála van a pénz,havi 1x bevásárolunk. Ő csak néha ad kajára pénzt nekem ha előtte szólok hogy fogy ez-az a konyhán De viszont szükségem lenne pár darab cuccra amitől kicsit nőisebbnek érzem magam.. például egy melltartóm van összvissz amit már hátul megcsomóztam hogy feszesebb legyen,sokszor vizesen veszem fel mert nincs váltó.. nyári ruháim abszolút nincsenek,1-2 ütöttkopott felsőm meg lyukas, leszakadt nadrágjaim. A hajam borzasztó állapotban van.. neki van egy rakás parfümje nekem egy sincs. Borzalmasan tramplinak érzem magam,sokszor sírhatnékom van.. de nem merek ezekre pénzt kérni tőle.. :( nem vagyok nagyra vágyó de úgy érzem ezek jól esnének...

20L



2020. jún. 18. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Párommal külön kasszán vagyunk"

"Nála van a pénz"


He? Ezt csak én nem értem?

2020. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Na kiderül a végén, hogy nem minden nő pénzéhes. Mi lesz most fiúk?
2020. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De a te bevételed miért nála van? Nem értem, a külön kasszának pont az lenne a lényege, hogy nálad is van pénz, és nem kell tőle kunyerálnod semmire. Főleg, hogy gyereketek is van.

Egyébként meg ha nektek jó ez a rendszer, akkor persze lehet normális, de akkor meg ha így egyeztetek meg, akkor igenis ne szégyellj kérni tőle ezekre a dolgokra is. Neki is érdeke, hogy vonzónak érezd magad (és az is legyél), és néha igenis kell költeni ilyen dolgokra.

2020. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul fejeztem ki magam. Csak neki van bevétele..
2020. jún. 18. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Jesszus! Miért szultel ilyen körülmények között? Ráadásul 20 evesen.


Kimoderalnanak az oldalról, ha leírnak mi a véleményem az ilyen phaszfejekrol.


Nem tudsz elköltözni? És igyekezz ettől a gorenytil kicsikarni a legtöbb tartásdíjat. Megérdemli.

2020. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Én sem értem. Néhány év együtt járásra nem szabad gyereket vállalni,pláne nem ebben a korban és pláne nem ilyen körülmények köze. Eszméletlen felelőtlen dolog volt. Kinek az ötlete volt a külön kassza ? Csak nem az övé ? Egyáltalán mennyi pénzt kapsz GYESként a gyerek után? Volt munkaviszonyod előtte ? Ha nem,akkor érthető,hogy miért nincs pénzed semmire és az is világos,hogy a parod egy forintot nem akar rad költeni,mert gondolom ebben az esetben az ő ötlete volt a külön kassza...

21N

2020. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Nem firtatom a korodat, meg az anyagi helyzetedet sem. Ti tudjátok mit miért így tettetek. De egy komoly kapcsolatban, pláne ha közös gyerek is van, mi az, hogy külön kassza? Egyáltalán mi az, hogy kuncsorgod a pénzt? Ez a gyík nem veszi észre, hogy milyen szükségleteid vannak? Nyisd ki a szádat és vetesd meg vele ami kell. Az eszem megáll.
2020. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Szegénykém, el nem merem képzelni, honnan jöhettél, ha még ezt is így tűröd.
2020. jún. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Megkérdezhetem mi járt a fejedben mikor azt a szerencsétlen gyereket világra hoztad? 0ft bevételed van, kvázi még kislány vagy, teljesen függsz egy másik embertől. Van neked eszed?

Igen, lehet jönni a pc szövegekkel, hogy nem tudjuk mi történt, ne bántsuk stb... de pont az ilyen esetek miatt nő fel annyi gyerek szar körülmények között mert összevissza potyogtat mindenki.

Menjél haza a szüleidhez a gyerekkel és keress munkát. Sok anya nevel és dolgozik egyedül, én is így nőttem fel, látszik is rajtam, hogy milyen lettem...


És könyörgök, többet ne szülj amíg nincs legalább 1 fix dolog az életedben... akár meló, lakás stb...



22L

2020. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Hagyd csak,téged is le fognak pontozni,aki ilyen ész nélkül szül,az gondolkodni sem tud ...

21N

2020. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!