Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egymás mellett élés okozhatja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymás mellett élés okozhatja?

Figyelt kérdés
Szinte egymás mellett élünk csak ( ezt mondta bnőm) amit részben érzek én is, de úgy érzem mintha nem lennénk egy pár aki közösen küzd hanem mindenki a saját életét " viszi előre" és elvan a saját dolgával; vagy ez már elhidegülés?
2020. jún. 19. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag amit leírtál az ugyanaz mint amit a párod mond. Lakótársként funkcionáltok nem pártként. Az hogy csak éltek együtt de semmi több gyakorlatilag maga az elhidegülés.

Szerintem itt vége a kapcsolatnak de meg lehet próbálni életet verni bele.

2020. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha elkezdtek egymásra koncentrálni, és tudatosan arra koncentrálni , hogy mindketten energiát fektessetek a kapcsolatotokba, akkor van esély... De ezt nagyon kevesen tudják megcsinálni. Egyrészt tapasztalat kell hozzá, másrészt pedig mély érzelmek.
2020. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül mondanám elhidegülésnek. Mióta kapcsolatban vagyok, sokkal nyugisabb a magánéletem és jobban tudok fókuszálni a munkára, fejlődésre. Este ugyanúgy összebújunk, ugyanúgy sok időt töltünk egymással, csak kevésbé engedem el magam, a hobbijaim értelmesebbek, lelkiismeretesebben hajtom a saját életem előre (és ő is a sajátját), de attól még együtt haladunk. Nyilván más munkahelyen, más munkakörben, más végzettséggel, más egyéni célokkal nemigen tud mást az ember. Ettől még közös célokra gyűjtünk és együtt tervezünk. Gyereket eszem ágában sincs vállalni, mert az instant nélkülözés lenne egy kényelmes felé tartó élet helyett, illetve a közös vállalkozás gondolata is abszurd, szóval nem hiszem, hogy ez a nem egymás szájábóp evés annyira rossz lenne.
2020. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!