Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért küldözget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért küldözget állandó jelleggel képeket magáról?

Figyelt kérdés

Tök ugyanolyan képek napjában 3x.Egy ideig még dícsértem,vagy mondtam rájuk valamit,de már inkább soknak érzem...tudom,hogy nincs megelégedve a külsejével,de én már minden létező módon a tudtára adtam,hogy vonzó és kívánom őt...Miért csinálja ezt? semmi különbség a képei közt kb csak hogy más ruhában van.Hogy lehet finoman a tudtára hozni,hogy nem kell naponta képeket küldenie,mert felesleges? Hetente találkozunk.Friss kapcsolat

Ti voltatok már hasonló helyzetben?


2020. jún. 19. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Elég tirpák dolog, hogy a párodat egy anonim weboldalon beszéled ki a háta mögött.
2020. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele beszégetni erről.


Én sem vagyok teljesen megelégedve magammal, ezért én pont, hogy nem küldözgetek senkinek semmit, facebookra se nagyon rakok ki képeket.


Kérdezd meg tőle, hogy miért küldözget ennyi képet?

Beszéld meg vele, hogy neked ez már sok.

Mondd neki, hogy neked nem kell bizonygatnia, hogy szép, mert te így szereted, ahogy van. :)

2020. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valóban megerősítésre vár, hogy ugye szép vagyok, csinos vagyok stb., de az is lehet, hogy azt gondolja, hogy így tudja fenntartani az érdeklődésed, mert a heti találkozást kevesli. Nem tudom, hogy mennyi idősek vagytok, de ez a képküldözgetés 14-18 éves korban viszont menő, az is indok lehet.
2020. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek hasonló lányt. Azért nem jöttünk össze mert full ostoba volt. A 3 diplomája ellenére. Te mit szenvedsz egy ilyennel?
2020. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs önbizalma és szüksége van hogy mindennap megerősítd ,szüksége van a bokokra is. Beszélj vele erről nyugodtan.
2020. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Az elsőnek van igaza. Nyilván ezt ketten kell megbeszélnetek. Ha ennyire nincs nálatok kommunikáció, akkor meg már úgyis annyi ennek a kapcsolatnak.
2020. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!