Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fordítsam vissza?

Figyelt kérdés
Volt 1 alakuló kapcsolatom,és nem tudom h én rontottam el vhol v ő ilyen?Első héten mden tök happy volt-találkozgattunk,számot cserélt a miattam,aztán elmentünk buliba,ahol "felvállalt"!Ezután 2 hétig csak telón tartottuk a kapcsolatot...közbe-közbe találkoztunk!Mára már telón se keres,én női büszkeségből szintén nem keresem!Mi tévő legyek?
2010. aug. 1. 06:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy már az első találkozáskor elcsattant a csók,semmi testiség nem volt!Mikor jött hozzám v ment el úgy váltunk el mint 1 pár...később már csak baráti puszi volt,de mikor együtt voltunk,akkor meg ismét úgy viszonyult hozzám,mint ha párja lennék
2010. aug. 1. 06:59
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

áááhh totál ez van velem is :S

csak most kiderül hogy neki nincs ideje barátnőre.. szép mondhatom.. nálunk ez volt 2 hónapig és ezt most mondta.. mára már nem is beszélünk :S

2010. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nekem mindig azt mondta h nem kell több,nem kell több...meg h mindegyikőnknek időre van szüksége,mert ő úgy gondolja h 2-3 hónap kell ismerkedni!És te is vissza akarod fordítani?

Nálunk az is volt,h elkezdünk bulizgatni egymás nélkül-és ebből is voltak sértődések,meg hallottam h miket mond rám-rákérdeztem,azt mondta ő soha senkinek nem mondott rólam rosszat,mert nem adtam rá okot!Múlt 7en még úgy ahogy beszéltünk az egyik nap-ő hívott,és volt róla szó h találkozunk,de most ismét elnyelte a föld!

2010. aug. 1. 07:25
 4/19 anonim ***** válasza:

igen én is visszaakarom fordítani ,mert nagyon szeretem.

de azt mondja mindig hogy nincs idő barátnőre mert dolgozik..

de akik házasságban élnek vagy más párok is dolgoznak mégis van idejük egymásra szóval nem értem :S

de remélem neked sikerül :)

2010. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogom keresni...tudod a női büszkeség:)Szóval lövésem sincs,hogy hogy csináljam?!:(
2010. aug. 1. 09:34
 6/19 anonim ***** válasza:

:D

hát nem tudom :S

én is elterveztem hogy nem keresem :S de nem bírom megállni mert nagyon hiányzik :S de mostmár nem keresem :S

de hátha fog téged keresni de ha nem keres 1 hónapig kb akkor tudni fogjuk hogy csak szórakozott :/

amugy hány éves vagy?:)

2010. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sztem folytassuk privibe:)Én nem tudok írni neked,de te nekem igen:)
2010. aug. 1. 10:38
 8/19 anonim ***** válasza:

ne haragudj hogy eddig nem írtam csak nem voltam gépközelbe :)

szerintem jó amugy itt is :) és hátha a válasz mások számára is hasznos :)

2010. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azt a büszkeséget nem kellene ennyire erőltetni. Még sok gondot fog okozni későbbi életedben.
2010. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De hát az h nézne ki ha én írkálok neki v hívogatom és ő nem reagál?!
2010. aug. 2. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!