Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülömbséggel kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülömbséggel kapcsolat, megoldható?

Figyelt kérdés

Vam egy problémánk, 16 éves fiú és egy 38 éves nő.

Nagyon szeretjük egymást és valahogy szeretnénk megoldani, hogy egymással lehessünk, de 38 éves nő férjnél van 4 gyerekkel.

Hogyan oldanátok ti meg ezt a problémát a 16 éves fiú szemszögéből és/vagy a 38 éves nő szemszögéből?



2020. jún. 20. 10:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy te a gyerek vagy:

Ha tényleg szeret az a nő, akkor elenged! De igazából nem szeret, meg akar magának tartani, hogy "elhasználhasson". És nem csak téged, hanem a saját családját, ami mellett egykor fogadalmat tett. Nem tudom elképzelni, milyen lehet az érzés, amikor gyerekként azzal szembesülök, hogy anyukám csalja apukámat az évfolyamtársammal... Vagy az öcsém évfolyamtársával... Tudom, nem kéne ezeket a szavakat írnom, mert erős, kínzó, és mert még lehet nekem is fog sírni a szám :D, de ez így kívülről nagyon-nagyon nem korrekt elsősorban a nő részéről. Ne vágj bele, az egész életedet megbélyegzed vele. Hidd el, hasonló korú lánytól, vagy tőle fiatalabb nőtől is megkaphatod a gondoskodást, szeretetet, izgalmat!! Ne add le ennyire, hogy akár a saját testi épségedet is veszélyeztetheted, egy talán szeszélyes nő miatt. (Agresszív apuka, családtag)

Tudnék még írni, de egy szó mint száz, ha valóban szeret, megpróbálja felmérni, hogy mi lehet saját magával a problémája, megpróbálja magával megbeszélni, és a legfontosabb téged szabadon hagyni!!!! Na ez meg a pláne: Ne te vidd majd el a balhét, amit kavart.


Ha a nő vagy: Részben átérzem a helyzeted, és nagyon sok erőt kívánok, hogy gyere vissza a Földre, és tegyél rendet a fejedben/környezetedben, ne másokat akarj belerántani, aminek nagyon negatív következményei lehetnek. Tudom milyen érzések lehetnek most benned, de amennyire tudod, kerüld ezt a fiút, mert olyan mintha egy őzikét ragadnál ki az otthonából, hazavinnéd, játszanál vele, dédelgetnéd, majd mielőtt jön a tél útnak engednéd, mert tovább már nem maradhat (megöregszel, belátásra jutsz). Ezzel csak az a gond, hogy az őzike semmit nem tanult meg magától, amire az ő természetes környezetében szüksége lenne. Őzike! most képzeld el azt az érzést, hogy ott állsz értetlenül a kapun kívül, és se kinti létet sem a Benzit nem érzed már otthonodnak, Hirtelen kétségbe esel.... Jön a hideg, zord idő, de az őzike eddig, mindig bent volt, készen kapta az ételt... stb. NEM szeretném leírni a végét, mert már mindjárt megsiratom :D A lényeg, hogy jó nagyot lehet utána szívni mentálisan is. Bármennyire nehéz elfogadni, és tudom milyen! Neki nem rád van szüksége!!!!!! Neked sem rá... :/ Bármennyire helyes, aranyos, tutujgatnivaló szívedcsücske... :(((


És most egy perces néma csendben emlékezzünk meg az ilyen nehéz helyzetben lévőkről, mert ez igenis egy nagyon nehéz helyzet, és szerintem azzal sincs gond, ha a nőnek imponál a srác, azzal van baj, hogy ezzel mit kezd.



Mindkettőtöknek:


Voltam már olyan élethelyzetben, ahol belemehettem volna fiatalabbal tiltott kapcsolatba, de "picúr" volt még, meg "tiltott", nagy jövője nem lett volna. Életem egyik legjobb döntése volt, és már nem érzek semmit, túl lehet élni!!! Hajrá nektek is!!! ;)


30N

2020. aug. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!