Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk ti hogy szoktatok rahajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti hogy szoktatok rahajtani egy lanyra anelkul hogy tulzasba ne vigyetek a dolgot vagy hogy megharagudjon rad?

Figyelt kérdés
Mert volt par olyan helyzetem hogy nagyon bejott nekem egy csaj es akkor rahjtottam de egy ido utan azt mondta hogy hajdam beken mert idegesitem mar hogy fojton nyomulok ra meg hivom ki.Ti hogy csinaljatok hogy ne menjen a csaj agyara? Elore is kosz. 16 eves fiu.
2010. aug. 1. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Udvariasan, előzékenyen.

Mondjuk ha nem tudtok jókat beszélgetni és nem vagytok egy hullámhosszon akkor mindegy, ebből nem lesz kapcsolat.

2010. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
epp az hogy orakon keresztul is szoktunk dumlani meg ilyen humoros fajta vagyok szal sokat nevet ha velem van de nem akarom ot is elijeszteni
2010. aug. 1. 12:49
 3/7 anonim válasza:

Háát. általában le ejtek vmit telefon pénztárca stb...

és ha felveszi meg köszönöm és akkor ennyit mondok:szia észre sem vettem,hogy le ejtettem életemet mentetted meg..cserébe meghívhatlak egy italra???? ha azt mondja igen..akkor hány éves vagy merre laksz telószám msn cím következő randi stb megbeszéljük.. és a végén meg kérdezem,hogy haza kísérhetem e. h igent mond nyert a buli:):)

2010. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de mar ismerem a lnyt kb 2 honapja es jol kijovunk de belezugtam es el akaorm hivni ezert kerdem ;))
2010. aug. 1. 12:55
 5/7 anonim válasza:
Telefon száma megvan??:) ha igen ma gyönyörű szép idő van hívd el pizzázni;)és tisztázd a hejzetet:)
2010. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
először is tanulj meg értelmesen írni és "ne úyg min 1 alfanalbéta"
2010. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom bókolgatok neki, keresem a társaságát, elhívom valahova.
2010. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!