Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz az, h mindig a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, h mindig a legjobb csajra kell ráhajtani a lehetségesek közül?

Figyelt kérdés
Vagy ha összejövök egy szimplán szép lánnyal, nem fogom azt érezni, h nekem ennél jobb csajom is lehetne? (lehet 1 kicsit soviniszta voltam, bocs a lányoknak)
2009. aug. 2. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

hülye. mitől jó egy csaj.


nem csak a testétől.


inkább olvasd el a könyvet még1szer.


1szép csajnak szépek a barátnői is. szóval vlmilyeket csak megtudod dugni.

2009. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Minden nőnél van jobb nő. Junkies énekelte.Mindenkinek mást jelent a jó nő.Amúgy arra hajts rá aki tetszik.Van olyan hogy egy nagyon szép lánynak olyan a kisugárzása hogy senkinek sem kell, viszont mellette van egy nemolyan szép akinek remek kisugárzása van, hát nem a szebbet rajongják körül.Nem a kinézet a lényeg hanem az összhatás.
2009. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
sztem eleve azért jössz össze egy lánnyal mert tetszik,szal ezen gondolkodj el...meg ha megnézed egy csomo jo pasinak csunya a csaja...és mért?mert nem a kinézetéért van vele...sztem gondolkodj el!
2009. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen így van. Tesó kódex: 31.törvény

Ha egy tesó portyázik, mindig a legdögösebb csajra hajt rá először, csak mert soha nem lehet tudni…


Aktuális dögös csaj rating-ek

1. Fél-ázsiai csajok ↑2 Multietnikus? Multiyesssnikus!

2. Libanoni lányok ↓1 Libalégyszi lányok!

3. Politikusok lányai ↓1 Apuci problémái ≠ Apuci problémái

4. Néma nők ↔ Egy dolog biztos: nagyon kezesek

5. Csajok 80-as évekbeli klippekből ↑112 Egy Corvette motorházán keresztül a csúcsra

6. Nagyon magas csajok ↑4 Elérik a mennyezeti ventillátort… az ágyból

7. Sellők ↔ Nedvesek. Vadak. Csodásak.

8. Szektában nevelkedett csajok ↑883 Garantált őrült faktor.

9. Csajok a seregből ↓4 A földre és nyomjatok le nekünk… valamit!

10. Görkoris lányok ↓4 Halálos iram

2009. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt vontam le, h ez átlagban hülyeség, de ha csak dugni akarok akkor nem rossz taktika. Köszi
2009. aug. 2. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
nem fogsz ilyet érezni
2010. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!