Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
19 éves lessz és 9 honapja vagyunk együtt?
2010. aug. 1. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ajándékot vagy meglepestést
2010. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg a kezét!
2010. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt mindjárt gondoltam te elme! de konkrétan mit?
2010. aug. 1. 13:26
 4/12 anonim válasza:

Te ismered, természetesen valami személyes lenne a legjobb.(Ami azért ne menjen át nyáladzásba...)

Én mondjuk egy csokor virágnak, vagy csokinak is nagyon örülnék.:) Vagy vidd el valami étterembe. Vegyél neki ékszert, vagy valamit amit régóta szeretne.

2010. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9 hónap alatt csak ismered már az ízlését és a méreteit...vegyél neki egy jó felsőt ami tudod hogy tetszik neki,esetleg egy párnát amin a közös fotótok van vagy valami olyan tárgyat amire ha rá néz te jutsz eszébe...egy aranyos kis plüss állat ha mondjuk úgy becézed hogy cica akkor cicát bár ez szerintem sablonos vagy vidd el valami étterembe...moziba,strand...egy törölköző a nevével vagy csináltass olyat amire rá van írva hogy "szeretlek XY" léégy egy picit kreatív néz körbe neten és a helyi ajándék boltokba,plázába
2010. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi az 5leteket, am nekem is voltak 5leteim csak mindenki "lelötte" a poént mert mindenki elöre odaadta neki amit vett és mindent kapott amit én gondoltam vna h veszek neki...:(
2010. aug. 1. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

Vibrátort.


Jah és a lesz nem úgy kell írni, hogy lessz.

2010. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha lány akkor lehet örülne egy nyakláncnak. vannak olyan nyakláncok 2 db és az egyiken az egyik félszív a másikon a másik fél szív és bele van gravírozva egy nő és egy férfi.

én azt kaptam és nagyon örültem neki azóta is hordom

2010. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:24

Anyádnak már vettem vibrátort!

Te wazzeg nem azt kérdeztem h hogy kell irni!

Ha esetleg nehezedre esik értelmezni a kérdést, akkor nem muszály válaszolni! a normális választ adoknak köszönöm!

2010. aug. 1. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:
muszáj*
2010. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!