Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek 9nap múlva lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek 9nap múlva lesz szülinapja, fél éve vagyunk együtt. Ötletek kellenének, hogy mit vegyek neki szülinapjára. Ékszerre gondoltam amibe lehet gravírozni. Nyaklánc, karkötő, gyűrő? De ha van valami más, jó ötletetek írjátok már le.

Figyelt kérdés
Értelmes ötleteket kérek! köszi!
2010. máj. 5. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akármit csak plüssmacit ne. Én már hányok azoktól.
2010. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
vagy egy apró dél-afrikai rabszolgát.
2010. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan nyaklánc amin csak egy fél szív van és bele gravírozva a neved kezdőbetűje. Ő meg akkor tudna neked adni a szívnek a másik felét az ő nevének kezdőbetűjével.
2010. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ha nemtudto kegy normális választ írni, minek vagytok itt?
2010. máj. 5. 20:53
 5/20 anonim ***** válasza:

20:53 vagyok most miért hülye ötlet amit mondtam? /Ja és elfelejtettem alászignózni/


Borisz

2010. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem neked mondtam hanem ez elötedlévőnek : D
2010. máj. 5. 21:00
 7/20 anonim ***** válasza:

Egy szép, esztétikus ezüst nyakláncot.

Nem kell belegravírozni semmi hülyeséget, mert azt nem veszi fel, ha van egy csepp izlése.

2010. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
20:50 és 20:52-nek -.-
2010. máj. 5. 21:00
 9/20 anonim ***** válasza:

hány éves a barátnőd? amúgy szerintem Borisz jó ötletet mondott,énis örülnék olyan medálnak 20/L

Gyűrű az nem a legjobb megoldás,mert kell hozzá tudnod az ujj méretét és akkor oda a meglepi :)

2010. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm végre valaki elismeri a munkámat.:D


Borisz

2010. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!