Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem árulja el hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem árulja el hol lakik, hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
Két hete jöttünk össze, hosszú ideje szerelmes voltam belé, nehezen kezdődött. Sok mindent megtudtam róla, pl.hogy évek óta nem volt barátnője és ezért prostituáltakhoz járt ( nem egy adonisz, és köze nem volt a szexhez, alig lehetett a csigaházból kihúzni, szerintem tizenéve nincs nője). Viszont nem vagyok biztos benne annyi idős amennyit mondd és nem árulja el hol lakik. Azt állítja albérletben egy kihaltabb külső részen (Buda környéki település) , de ez kamuszagú , csak területet mondd mindíg, utcát nem, és mindíg pakolni megy haza, ha ismét megjelenik füstszaga van és koszos a keze. Azon gondolkodtam taxival tudnám követni, de az drága, de nincs valami jobb módszer? Ez nekem nem tetszik, főleg, hogy napokat van nálam a lakásban..

2020. jún. 23. 14:31
1 2 3
 1/26 alletta ***** válasza:
90%
nem tudhatom, de nem lehet, hogy esetleg hajléktalan, szégyenli bevallani?
2020. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez most tényleg valós eset? Nem. Akarom elhinni! 0.o
2020. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezz rá a semmiből. Pista, hajléktalan vagy? Az első reakciója mindent elárul.

Előtte azért gondold végig, mit tennél, befogadnád? Segítenél lakást szerezni? Vagy annyira nem nagy a szerelem, hogy ezt elfogadd?

2020. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
93%

Ez most komoly? beengedsz valakit as kakásodba, a testedbe, akiről azt sem tudod hol lakik? Azt elárulja hogy prostikhoz járt, de a címét nem?

Taxival követnéd, de nem teszed, mert drága? Az meg eszedbe sem jutott, hogy amíg fürdik, vagy alszik, megnézd az iratait?

Azt nem értem ez a kérdés miért nem a Humor szekcióban van.

2020. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Most komolyan neked felnottkent az mar jaras, ha meg azt se tudod, h hol lakik? Na meg ahogy lejon nekem: masban sem vagy annyira kepben. Nem lesz jo vege ennek, foleg mert jatszod a megmentot es eroszakoskodsz, pedig a pali elegge le lehet csuszva. Fura, h neked ez megfelel es ez a "parkapvsolat" kielegiti az igenyeid.
2020. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4.es válaszoló! Köszi jó ötlet. Mondjuk nekem szemétségnek tűnik hogy belenézzek az irataiba még alszik, mivel ő sem turkált se a notebookomba sem a lakásomba, trljesen korrekt. Ma reggel aludt csak olyan mélyen hogy meg tudtam volna ezt tenni, ritka az a pillanat....
2020. jún. 23. 16:12
 7/26 A kérdező kommentje:
5.válaszoló. Mit értesz a rossz vég alatt?
2020. jún. 23. 16:16
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem hajléktalan. Ha nem szeszes és dolgozik akkor megér egy próbát, kitudnád kupálni és tudnátok együtt gyarapodni.
2020. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
És dolgozik valahol?Hol ismerted meg?
2020. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Dolgozik, van is pénze, denem tudom mire költi mert nrm iszik egyáltalán. Egy éve ismertem meg, de 8hónapig nem láttam, aztán megláttam erdei kirándulóhelyen és intett. Azt én is tippelem hogy hajléktalan, de ragaszkodik az albérlet verzióhoz hogy ő albérletben van, és ott lakik a tulaj aki nem engedi hogy odavigyen bárkit is és ezt nem akarja elszúrni blabla. De ez így nem korrekt. Főleg, hogy felvitt egy szar helyre az erdőbe hogy legyünk ott, terítsünk ki pokrócot, de amerre lakik messze elkerültük.
2020. jún. 23. 19:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!