Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartod okosnak a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod okosnak a párod?

Figyelt kérdés
Az én páromat nem tartom annak. Más akit jól ismerek annyira jól szervezi a dolgait és csinálja, menedzseli az életét; az én páromnak ez nem megy és óvodás szinten kell neki néha elmagyarázni.
2020. jún. 25. 13:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az exem is egy fantasztikus ember! Az, hogy magánemberként nem tudjuk megadni egymásnak azt, amire szükségünk van, nem jelenti azt, hogy ő egy rossz ember. Dehogy! Intelligens, kedves, nagyon jó ember! Ilyen is van! Nem haragszom rá, korrekt volt és én is a lezáráskor, jó szívvel gondolok rá vissza.
2020. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Közepesen.
2020. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Elegge, es nem csak ot tartom annak, hanem az exeim kozott is van, akit annak gondolok, meg olyan is, akit butanak.

Parom remekul tud menedzselni barmit, a lexikalis tudasa nehol hianyos, de nem olyan szinten, ami zavaro lenne, inkabb csak szimplan nalam kevesebb dolgot tud, mert en tenyleg szinte barmirol szivesen olvasok, igy tobb dologgal vagyok kepben, mint altalaban masok. Neki pedig konkret erdeklodesi korei vannak. De remek a logikaja es barmit kepes megtanulni ami erdekli, csak nem olyan mint en, aki szimplan a tudas celjabol tanul es olvas, o csak olyan dolgokba kezd bele, aminek hasznat is veszi, de legalabb o normalisan meg is tanulja az adott dolgot, en meg kb a felszinet kapargatom 2000 kulonbozo dolognak :DD (Mindenesetre ez arra eleg, hogy akarmihez hozza tudjak szolni, amikor barmilyen tema szoba jon egy vegyes tarsasagban.)

2020. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Borzaszto okos, a lexikális tudása is a helyén van, és folyamatosan bővíti, de az intelligenciaja, és az ilyen 'élethez való' tudása is kiemelkedő. Az az ember, aki amikor az ország epp összeomlik gazdaságilag, is sikeres, mert ügyesen navigal az üzleti és gazdasági életben olyan dolgokat is előre látva, amit más el se tud kepzelni vagy eszebe se jut, hogy megtortenhet. De ha nem ilyen lenne, nem is mentem volna hozzá, mert sajnos a masik oldalon is van tapasztalatom. Kedves exfiu, nagyon aranyos, de bármi utalás, metafora, akármi már meghaladta a tudásat (és nem a 16.szazadi német irodalombol utaltam, csak a Beatles-rol volt szó, de már ennyit se értett meg, mert nem tudta kik ök, nem hallott még róluk :')), ugyanezért mely beszélgetéseket se lehetett vele folytatni, mert nem tudott hozzatenni semmi érdemlegeset, csak bólogatott. Szóval, ilyet soha tobbet nem akartam.
2020. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én annak tartom. Nagyon jó ötletei vannak, sok ismerősömet meglepte már azzal, hogy mennyire intelligens és milyen dolgokat tud. :)
2020. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A legokosabb ember akit ismerek, egy szinten vagyunk. Lexikális tudásban simán lever, én meg a gyakorlatiasabb vagyok. Nyilván ezt sem úgy kell elképzelni, hogy nem tud megkenni egy vajas kenyeret, egyszerűen csak nekem gyorsabban mennek a dolgok. Biztos, hogy soha nem lennék olyannal akire nem tudok felnézni az intelligenciája alapján.
2020. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon intelligens
2020. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem tartom okosnak, viszont nagyon kreatív és gyakorlatias.Nekem elméleti tudásom van, egész életemben tanultam, olvastam viszont mellette jöttem rá, hogy alapvető dolgokra képtelen vagyok (pl.bő olajban sütni, félek a forró olajtól meg ilyenek)...
2020. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A jelenlegi baratom villamosmérnök hallgató a műszaki egyetemen. Az intelligenciája és a logikus gondolkodása volt az egyik,amibe beleszerettem. Sokszor nagyon más szemszögből közelítünk meg dolgokat,de ennek ellenére nagyon sok mindenben egyet értünk és a másik nézőpontját is megismerjük így,ez egyáltalán nem szokott konfliktust okozni kozottunk. Én japánt és kínait tanulok az egyetemen,nagyon olvasottnak tartom magamat,sok téma erdekel,de szeretek mindenről tudni egy keveset,így tényleg képes vagyok bárminek utána olvasni,és nálunk is igaz,hogy ő gyakorlatiasabb és kevesebb területet de melyrehatobban ismer,mint mondjuk én. A gondolkodás módunk eltérő,de a véleményünk többnyire azonos,így több szempontból látjuk a dolgokat.
2020. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!