Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a barátom újra megnyíljon nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon bezárkózott előttem. Ez az én hibám, mert túl sokat kritizáltam. Közben én megváltoztam már, szívesen meghallgatnám, mit gondol. Már nincs kedve elmondani semmit. Hogy tegyem jóvá?

2020. jún. 26. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A válaszokra adott reakciók alapján: Nem, dehogy változtál. Tényleg hagyd békén a srácot, jobbat érdemel.
2020. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jó de akkor mit csináljak?? Jóvá akarom tenni valahogy. Nem mehetek vissza az időben. :(
2020. jún. 26. 11:28
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Keress neki egy értelmes csajt.
2020. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az én véleményem, de akkor bizonyítsd be hogy változtál. Legyél elfogadó hosszabb ideig. Ha huzamosabb ideig nem érzi hogy mindenre kritikát kap, szerintem feloldódik, csak akkor igyekezz ne visszaesni ebbe.


Persze ha valami iszonyat nagy baromságot csinál akkor azért jelezd, de azt is lehet szép köntösben.


Milyen kritikákat kapott egyébként aminek ez lett az eredménye?

2020. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak, persze, tudod kinek add be ezt a mesét :D Ez különben is túlmegy a hibázás kategórián.
2020. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Közben én megváltoztam már" Mondod te! De honnan veszed, hogy rajtad kivül ezt valaki más is ugy látja? (Nagyon vszinü, hogy amikor "kritizáltad" is ugy vélted NEKED VAN IGAZAD, te látod helyesen.)
2020. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem változnak, 70 évesen is mindenki ugyanolyan, mint amikor 20 volt
2020. jún. 26. 16:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!