Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a barátom újra megnyíljon nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon bezárkózott előttem. Ez az én hibám, mert túl sokat kritizáltam. Közben én megváltoztam már, szívesen meghallgatnám, mit gondol. Már nincs kedve elmondani semmit. Hogy tegyem jóvá?

2020. jún. 26. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjál fel a kritikával. Idővel megnyílik.
2020. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Hagyd el, hogy normális párja lehessen idővel.
2020. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem fogod tudni.Ha egy mélyebb érzésű ember bezárkózik melletted, a csillagokat is lehozhatod, mindent megtehetsz, csak semmit nem érsz el vele.Addig kellett volna vigyáznod rá, amíg nyílt volt.
2020. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom igazatok van, nagyon hülye voltam, de valamit csak tudnék tenni érte hogy megbocsásson?
2020. jún. 26. 10:41
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudsz semmit sem tenni, elveszítetted a bizalmát, szóval most kivárod szépen, amíg szakít veled. Nyugi, csak idő kérdése, te már bebizonyítottad neki, milyen ember vagy valójában. Talán majd a következő kapcsolatod nem cseszed el ezzel a viselkedéssel.
2020. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte kommunikáció mondjuk?


Kedves Béla, nagyon sajnálom hogy sokat kritizáltalak. Rosszul tettem, belátom és változtam azóta, és szeretném ha bizalmas kapcsolat lenne köztünk.

2020. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az miféle szeretet, ha annyi minden zavar a másikban, hogy állandóan kritizálnod kell? Szerintem gondold ezt át még egyszer.
2020. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#5 az emberek változnak. Rájöttem, hogy rosszul csináltam és szeretném jóvá tenni. Vagy szerinted aki egyszer hibázott, az örök életére olyan ember marad és legyen inkább öngyilkos???
2020. jún. 26. 11:00
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Azt írtad a kérdésben hogy tol sokat! Akkor hogy hibázhattál egyszer? Inkább egyfolytában nem?
2020. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De igen, de már változtattam ezen. Én vagyok az egyetlen, aki élete egy szakaszában rosszul csinált valamit???
2020. jún. 26. 11:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!