Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van làny vagy és van barátod, aki jóval nehezebb anyagi helyzetben van, mint te, elmennél nyaralni szülõkkel, rokonokkal ajándék luxusútra nélküle?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Majd hülye lennék nem. Fordított helyzetben is ugyanezt gondolnám.
2020. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen elmennék, mint ahogy el is mentem az exem nélkül annak idején , hívtam hogy jöjjön ő is de nem akart.
2020. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érted az ajándék luxusutat, hogy visznek téged a szüleid és állják a te részed, akkor igen. Azért ha megoldható lenne valahogyan én megpróbálnám elvinni a páromat is. De semmi akadálya, hogy te elmenj a családoddal nyaralni.
2020. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Miért jöttél össze egy csóróval, aki nem engedheti meg a luxusutat?


Én is csóró vagyok, luxusút nem fér bele.. nem is kezdenék semmit egy olyan csajjal, akinek ezek az igényei.

2020. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tudta hogy csóró a pasi, én is jártam már így hogy egy csomó ideig nem hívott át magához meg nem mutatta be a szüleit aztán mikor ez megvolt nagyon meglepődtem.
2020. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

El, persze. Nem luxus útra is elmennék, és el is mentem a családommal a barátom nélkül. De olyan is többször volt, hogy a barátom is jött velünk, a szüleim fizették az ő részét is.

Elég gáz "barát" lehet az, aki irigységből megfosztaná ilyen élményektől a párját.

2020. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Barataim, rokonaim a paromnak adnak igazat, hogy most mar o a csaladom, nelkule nem fair menni
2020. jún. 28. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid meg a rokonaid is irigyek. De az nem olyan nagy gond, őket tudod simán ignorálni. Az hogy a pasid irigy már problémásabb, ráadásul ezt még körbe is kürtöli a barátoknak... Főnyeremény a csávó.
2020. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!