Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túlságosan csak rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túlságosan csak rám koncentrál, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk, 10 hónapja együtt vagyunk. Az elején nem volt baj, de most már zavar, hogy nélkülem nem tud mit kezdeni magával. Az a baj, hogy magányos, nincsenek barátai, csak néha dumálgat facen haverokkal, de nem nagyon találkozik velük. A családjával se tölt sok időt, 1-2 napos diákmunkát csinál a héten, szóval ráér. Nekem viszont sok barátom van és a családom is fontos, a munkám is több. Nagyon szeretem, de azt érzem, hogy nem tudjuk összeegyeztetni. Ha rajta múlna, állandóan velem lenne, írogatna, hívna telefonon stb. Ha például együtt vacsorázunk a családjával vagy az enyémmel vagy beülünk valahova, moziba megyünk, ilyenek, akkor is csak azt mondogatja, hogy kettesben akar lenni. Ha ezt felhozom, azt hozza ki belőle, hogy nekem ő biztos kevésbé fontos meg hogy pároknál ez normális dolog. Mit lehetne tenni?

2020. jún. 29. 15:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azt se értem nagyon miért nincsenek rendes barátai, kicsit olyan, mintha neki nem lennének elég jók mások annyira, hogy rendszeresen tartsa velük a kapcsolatot, inkább csak ilyen felületesen.
2020. jún. 29. 22:21
 12/12 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem érzik jól magukat társaságban. De, ha ez így van akkor létezik az az opció is, hogy ő előbb haza megy, mondván már fáradt stb. Persze érthető, hogy inkább veled lenne kettesben, de nem jó túlzásba vinni, mert ilyenkor van az, hogy a másik azt érzi, hogy rá telepszenek illetve "megfolytják".
2020. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!