Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túlságosan csak rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túlságosan csak rám koncentrál, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk, 10 hónapja együtt vagyunk. Az elején nem volt baj, de most már zavar, hogy nélkülem nem tud mit kezdeni magával. Az a baj, hogy magányos, nincsenek barátai, csak néha dumálgat facen haverokkal, de nem nagyon találkozik velük. A családjával se tölt sok időt, 1-2 napos diákmunkát csinál a héten, szóval ráér. Nekem viszont sok barátom van és a családom is fontos, a munkám is több. Nagyon szeretem, de azt érzem, hogy nem tudjuk összeegyeztetni. Ha rajta múlna, állandóan velem lenne, írogatna, hívna telefonon stb. Ha például együtt vacsorázunk a családjával vagy az enyémmel vagy beülünk valahova, moziba megyünk, ilyenek, akkor is csak azt mondogatja, hogy kettesben akar lenni. Ha ezt felhozom, azt hozza ki belőle, hogy nekem ő biztos kevésbé fontos meg hogy pároknál ez normális dolog. Mit lehetne tenni?

2020. jún. 29. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehetne tenni, hogy hozzád illő párt keresel.
2020. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Ebből sajnos nem fogsz jól kijönni. Talán ebből nem is lehet. Bármit teszel vagy mondasz bántásnak fogja venni.
2020. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
20 évesen minek a lánynak 1 pasi? Ráadásul egy incel gyerek?
2020. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Na, ezért nem működik a kapcsolat ilyen szintű ellentétek esetén. És ezért kellene - vagy kellett volna - neked egy másik társasági, szociális nyulat keresni, neki pedig egy másik otthonülősebb-kockább-könyvmolyabb nőt.


Én pl. nem jönnék össze szociálisan aktív emberrel, mert egyszerűen nem lenne jó vége. Túl nagy a különbség. Egyikőnk se jobb, vagy a rosszabb a másiknál, de túl sok problémát vet fel a dolog.

2020. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tud társasági is lenni, sokat beszélgetni nem ezzel van a gond. Inkább az a baj, hogy azt érzem, hogy ha egyedül van, vagy ha másokkal vagyunk, neki semmi sem jó. Mert nem csak ketten vagyunk és úgy meg túl hamar elege lesz mindenből.
2020. jún. 29. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
En bucsut intenek neki, baromira idegesitene. Szerintem is hozzad illo embert kellene keresni. Mi szeretunk a parommal baratokkal, csaladdal egyutt lenni illetve egymas nelkul is megvagyunk, egy ilyen srac kb egy het alatt kiakasztana.
2020. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Véletlenül nem ő az a srác aki itt pár naponta kiír kérdéseket, hogy a barátnője elmegy nélküle szülinapozni meg ilyesmi? :D Akinek ilyen nagyon fura a stílusa írásban?
2020. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, linkelnéd a kérdést? :D Az a durva, hogy még lehet is. :D
2020. jún. 29. 17:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is inkább olyan vagyok aki szívesebben van otthon stb. Viszont neki is engednie kellene, hogy kikapcsolódj egyedül a barátaiddal. Attól, mert ő nem szeret vagy nem igazán vannak barátai nem várhatja el, hogy állandóan ott legyél vele. Mindenkinek kell az én idő és, ha ezt nem érti meg az egy idő után problémákat fog szülni.
2020. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engedi, hogy kikapcsolódjak vagy találkozzak másokkal, engem igazából az zavar, hogy ő csak velem tud programokat szervezni, közös társaságban vagy családdal 1-2 óra után elege lesz és már menne, hogy ketten legyünk. Mintha csak túl akarna lenni rajta.
2020. jún. 29. 22:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!