Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még remény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még remény, hogy újra együtt legyünk? Ez csak egy fázis?

Figyelt kérdés

Barátom egy hete szakított velem miközben anyukáméknél voltam vidéken. Együtt is laktunk, azt mondta vissza se menjek, majd utánam küldi a cuccaimat. Persze visszajöttem pestre, de meg sem szerette volna beszélni a dolgokat. Azt mondta már nem ugyanolyan velem és nem velem látja a jövôjét.

Aznap itt aludt és látom rajta, hogy még benne vannak a mozdulatok, hogy megpuszil, megölel csak visszatartja ôket. Álmában hozzám is bújt (azóta elköltözött, aznap aludt csak itt).

Tudom és mondta is hogy még vannak érzései irántam és szeret. Persze most posztolja, hogy mennyire élvezi az egyedüllétet és milyen jól érzi magát. De a fiúknál az elején mindig így van, nem...?

Szerintitek kis idôvel majd megbánja és elkezdek neki hiányozni?

2,5 évet voltunk együtt.



2020. jún. 30. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem fogja megbánni.
2020. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hny évesek vagytok? Nekem már soha nem kéne az az ember, aki egyszer eldob.
2020. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Üzenetben szakít veled, egyértelműen megmondja, hogy itt a vége, ezek után minek reménykedsz? Úgysem lenne már többé olyan.
2020. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha szép szóval nem megy mert nem érted, akkor megy erőszakosabban. Hasonló időszak, hasonló embere voltam, csak nőben. És igen, játszottuk ezt pár évig, mert nehéz volt a leválás.
2020. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*hasonló embere voltam, csak nőben, mint a te férfi ismerősöd.
2020. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

*Persze most posztolja, hogy mennyire élvezi az egyedüllétet és milyen jól érzi magát. De a fiúknál az elején mindig így van, nem..


A nőknél is így van, különösen, ha tudatosan akarunk a másik embernek fájdalmat okozni, mert rászolgált, akkor még rá is kontrázunk.

2020. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer majd megérted, hogy nem ő az igazi. Az nem dob el.
2020. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az elején úgy érzed hogy nagyon boldog vagy azt látod a férfinál hogy ő is boldog melletted , érzed hogy szeret téged .

Nekem is volt ehhez hasonló ez nagyon rosszul esett .

Rá kellett arra jönnöm hogy Ő nem szeretett engem igazán , mert akkor nem így történt volna .

Ha az ember igazán táplál érzelmet a másik iránt mindent megtesz annak érdekében hogy a kapcsolat egyensúlya megmaradjon , lehetséges az is hogy rá un a másikra ,esetleg ki szeret belőle

Előfordul ilyen eset ne aggódj , fog még keresni téged , de ne bocsáss meg neki nem akarok bele szolni segíteni próbálok csupán

Ok nélkül ezt tette veled ez elég szomorú te jobbat erdemelsz számodra nem Ő az igazi idővel ezt befogod látni . Az értékelni , szeretni , becsülni , tisztelni fog téged .

Minden ember megérdemli hogy boldog legyen

Fel a fejjel kitartást kívánok 🙏

Legyen szép napod ☀️

2020. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!