Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasim.7hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hkhjklélé kérdése:

Van egy pasim.7hónapja együtt vagyunk és nem mond. Annyi szépet nem mondja annyira ki az erzeseit ő szerinte ilyen típus. Így mindig arra gondolok h biztos nem. Szeret stb. ha rá. Kerdezek akkor meg mondja h mer baszogatom. Szerintétek?

Figyelt kérdés

#Paapa
2015. jan. 10. 08:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Eleve az gáz hogy 7 hónap után " egy pasim"- kènt hivatkozol rá, mintha valami kutya lenne csak. Ha jól tippelek csak szeretethiányra kellett, innentől fogva valszeg te vagy az aki nem úgy szereti ahogy van.
2015. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tocinu válasza:

van olyan típusú ember, aki nem mutatja ki olyan mértékben az érzéseit másik irányába. ezzel nincsen semmi gond. viszont ennek is van egy határa! innen nehéz megmondani, hogy nálatok ez súrolja-e azt a bizonyos határt.

Olykor a "szeretsz?", "valami baj van?" kérdések a saját bizonytalanságod miatt is lehetnek.

2015. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Miért kell a verbális visszaigazolás (kevés az önbizalmad)?


A "pasid" ? Szomorú, 7 hónap után, tényleg.

2015. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ilyen típus, nem igazán fog megváltozni. Ha te többre vágysz, de ő nem foglalkozik veled, akkor vagy elfogadod ilyennek, vagy otthagyod.

Én sem bírnék elfogadni egy ilyen hideg pasit, de vannak nők, akiknek meg ez felel meg.

2015. jan. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel..

Nem értem mit vársz, ha te is így állsz hozza.

Egyébkent enm mindenki a szavak embere..

7 hónapug kb mi sem mondtunk semmit egymásnak, megis 6 éve együtt vagyunk, házasok is vagyunk...ma már mondjuk,mde csak azért mert sokat változtunk egymás irányába.. Egyupikünk sem volt az az ember,maki szavakkal bizonyit..

A 7 hőnap alatt is éreztem, hogy szeretett már a férjem... Pár hónap alatt nem dobálőzik az ember egy komolyabbnak szánt kapcsolatban a szavakkal, mi ilyen típusúak vagyunk

2015. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De mutatja meg ő egy héten egyszer vagy kétszer mondja h szeretlek en minden nap de Pl mindig Elvisz.vacsizni moziba sokat változott én biztos vagyok benne h szeretem.!csak félek ennyi
2015. jan. 10. 09:15
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

1. értelmesen fogalmazni és normálisan használni az írásjeleket luxus?!

2. 7 hónap után a "pasid"? Szegény srác, kb. mintha a kutyád lenne.

3. ő ilyen, ezt fogadd el, nem mindenki romantikus, lelkizős típus, és ha folyton az orra alá dörgölöd, akkor meg is értem, hogy bszgatásnak tekinti a dolgot.

4. szerintem a srác jobban járna nélküled, amúgy.

2015. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Akkor mit hisztizel?! Kimutatja, mondja, miért kell neked az, hogy állandóan ezt szajkózza?! Ennyire önbizalom hiányos vagy?!


Amúgy a szavak semmit nem jelentenek, pl. "szeretlek" - mondom, olyan tekintettel, mintha egy ronda pókra néznék.

2015. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ilyet ne írjál mert Asse Tudod ki.vagyok milyen egy kapcsolatunk ez egy kérdés volt
2015. jan. 10. 09:20
 10/16 A kérdező kommentje:
Mostanra tényleg nincs.önbizalmam
2015. jan. 10. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!