Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki légyszi mondja meg mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki légyszi mondja meg mit tegyek hogy bízzak a férfiakban?

Figyelt kérdés

Túl vagyok egy váláson,az exférjem többszörösen megcsalt,notorikus hazudozó volt.

Eléggé padlóra tett.

Azt gondoltam,másfél évnyi pszchiolugushoz járás után végre tudok bízni,egy darabig tengtem-lengtem nyilván nem volt releváns partner egyik férfi sem.

Aztán megismerkedtem a jelenlegi párommal,akivel minden idilli volt,de most újra rám tört ez az érzés.

Beszélni nem szeretnék neki róla,szerintem ez nem túl imponáló dolog egy kapcsolatban.

Közben babát is várok tőle.

Nem tudom mit tegyek,valaki esetleg tud adni tanácsot?



2020. júl. 1. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele vagy, vele egyeztess! Ezt együtt kell megoldanotok! Ezrt vele beszélj erről!


Ha beszélni akarsz róla, várom, írj!

2020. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha várandós vagy nyilván a hormonháztartásod is meg van borulva. Valószínűleg elmúlna ez az érzésed szülés után de azért egy őszinte beszélgetés sokat javíthatna ezen a helyzeten.
2020. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam korábban is volt ez gond nálam,amikor nem vártam babát!
2020. júl. 1. 10:35
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Igen. Értelmeztem a szöveget. Én csak arra próbálok utalni hogy jelen állapotodban az érzéseid hatványozottan jelenhetnek meg.
2020. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm😊

Némi igazság lehet benne.

2020. júl. 1. 10:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha elkapott az érzés, akkor...

Nem zörög a haraszt...

2020. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Koncentrálj a leendő gyermekedre és persze ne hanyagold el nagyon apukát sem. Sok boldogságot!
2020. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot!
2020. júl. 1. 11:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Mint ahogy külsőleg is nagyon eltérőek a férfiak, pontosan ugyanúgy belsőleg is.

46 évem alatt volt időm jópár embert megismerni, van tapasztalat.

Azért, mert mindegyiknek lóg valami a lába között, még nem feltétlenül egyformák.

2020. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pszichológus tanácsadása.
2020. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!