Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hogy azért maradtál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy azért maradtál benne egy ideig a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
mert a testiség része " jó volt, kellett". Párkapcsolatról van szó, de amúgy a testiséget leszámítva megfordult a fejedben a szakítás gondolata, vagy mélyponton volt a kapcsolatotok ép és kételyeid voltak h vele maradsz e.
2020. júl. 1. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha lélekben nincs emelkedés, mit ér a testiség: semmit.A szex se olyan jó, mint akkor amikor lelkileg teljesen együtt vagytok.Akkor meg minek?
2020. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs olyan, hogy szar a kapcsolat, de a szex jo, ha szar a kapcsolat, nem akarok a masikkal szexelni.
2020. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem lélekben sem testileg nem jó, és benne vagyok.
2020. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is a szex minőségén van a hangsúly hanem hogy " van egy ellenkező nemű" akit kíván az ember ( mint nőt ). JlAz ember kívánja a csókot és egyéb dolgokat ..
2020. júl. 1. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem kivanom a masikat csak azert mert ott van es ellenkezo nemu. Ennyi erovel barkit kivanhatnek az utcan aki szembejon es kinez valahogy... Ha nem stimmel a kapcsolatban valami, egyaltalan nem vagyom meg csak az erintesere sem a masiknak, nemhogy csokra meg szexre... Ha szingli vagyok es nincsen kiszemeltem, akkor se vagyok csak ugy random ezekre a dolgokra. Mondjuk en altalaban szakitok, ha szar a kapcsolat, es ezt minden esetben csok illetve szexmentes idoszak elozte meg, mig vegul megmondtam a masiknak, hogy ne eroltessuk tovabb.
2020. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!