Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak titeket ez mennyire zavarná egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
24 éves egyetemista vagyok még két évem van hátra az iskolából és az lenne a problémám, hogy még nem tudom teljesen biztosan hogy mi szeretnék lenni. Belőled nagyon zavar engem is fusztrál, mindig agyalok ötletelek, de még sajnos nem tudom elképzelni mi az amit 40 évig Szeretnék és tudnék csinálni. A párommal már a jövő tervezgetjük, sikeres sportoló. Szerintetek az hátráltathatja a kapcsolatot, hogy ennyire bizonytalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban?
2020. júl. 1. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole, engem nem zavarna.
2020. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:)
2020. júl. 1. 17:34
 3/16 A kérdező kommentje:
Az elírásért bocsi, diktálással írtam es nem futottam át😅
2020. júl. 1. 17:34
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar h 40 évre tervezel..ez már nem a szocializmus
2020. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:)
2020. júl. 1. 17:38
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Mi az, hogy "sikeres sportoló"? Focista, aki most kap havi 2M-t, majd fél év múlva a Bivalyfosfalva SC-ben fogja rúgni a bőrt, 150-ért, meg egy rekesz sörért?

A sport, az 10000-ből 1-nek tartós karrier.

El fog fogyni a lóvéja.

2020. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerencsere nem focista....😅😂 szerintem egy focistaval nem talaltam volna meg a kozos hangot, en a visszafogottabb embereket csipem. Vizilabdazik egyebkent!
2020. júl. 1. 18:30
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze, nyilvan nem tud sportolni elete vegeig, ez nyilvanvalo. Rengeteg penzt felretesz pont ezert, utana pedig edzo szeretne lenni kesobb.
2020. júl. 1. 18:31
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Vízilabda, foci, futás, úszás, ...mindegy. Ez nem életcél!
2020. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem vizilabdaban nagyon erosen a kis orszagunk, illetve a magyar bajnoksag eleg eros vilag szinten is. En felnezek ra es buszke vagyok arra,hogy ezt csinalja es jo benne!:)
2020. júl. 1. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!