Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavarna ha a párotok egyetemista lenne, ha ti is megpróbáltátok volna régebben de nem sikerült elvégezni?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a szak, a nőnek szép eredményei vannak, egyébként is intelligens. Őt nem zavarja, de nekem szúrja az oldalom, ez normális? 26/F

2016. dec. 21. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Igen, normális. Bosszant engem is, hogy magolással mi mindent el lehet érni.

30/f

2016. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem zavarna, sőt, én örülnék hogy ilyen intelligens párom van, de ez csak álom, mert ilyen lányokkal nem egyszerű ismerkedni. Meg a többség kozmopolita, szinte mindenki külföldre tervezi az életét, én meg itt melózom, és ha nem muszáj, nem is mennék el.
2016. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Normális, engem is zavarna. Csak én abszolút nem jutottam be egyetemre, valamiért ha ránézek egy egyetemista lányra, összeszorul a gyomrom. Nem undort érzek, hanem az villan be, ha felvettek volna, találhattam volna egy hozzám hasonló lányt. Így is taláhatok, persze, de emígy nemigen járok sehová, egyetemen meg legalább lett volna lehetőségem lányokkal egy légtérben lenni.


21/F

2016. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
A férjemmel ugyanazon az évfolyamon tanultunk,de más szakon, voltak közös óráink, én elvégeztem, az egyetemen is maradtam, őt abbahagyta/kibukott, de sosem volt ebből probléma. Engem sem zavart soha, ő sem volt "féltékeny" a sikereimre, sikeres a saját szakterületén, amit csak később talált meg. Ez szerintem típus kérdése, van aki a vagyoni/fizetésbeli különbségeket is nehezen viseli, akár férfi, akár nő. Sérti a büszkeségét. Szerintem ne aggódj ennyire ezen, nem az volt a Te utad, találd meg, miben vagy jó és mit élvezel! Az nem gond, ha nem ugyanabban vagytok jók, de legalább van fogalmad arról, amit tanul, tudtok beszélgetni róla, ... Próbálj örülni annak, hogy ő megtalálta magát ezen a helyen. :)
2016. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, jártam már hasonlóan. Nem tudtam elvégezni egy sulit, először azt hittem hogy én vagyok ilyen "béna", nem sokkal később azonban kiderült, hogy egy teljesen más szakterület meg gond nélkül megy, mondhatnám passzol hozzám. Aztán lett egy barátnőm egy időre, aki meg abban a suliban végzett, ahonnan én kiestem. Jókat derültünk a bénázásaimon... Szóval ha másban meg jó vagy, akkor szerintem ne aggódj. Mindenki jó valamiben...
2016. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
#5 Ne haragudj, de ez nem igaz. Én semmihez sem értek.
2016. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy suttyó vagy. Szánalmas. Azért mert neked valami nem ment (de másban esetleg tök jó vagy)irigyled mert neki sikerül. Isten ments az ilyen emberektől.
2016. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!