Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a volt pasimat?

Figyelt kérdés

szakítottunk (tökmind1 hogy mért) egy 3hete a barátommal.de én még szeretem és szeretném vissza szerezni.de úgy szeretném csinálni hogy véletlen legyen hogy összejövünk megint.

hogy kezdjek hozzá?

kérlek segítsetek!!!!


2008. nov. 25. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne erőltess rá, és ne nyomulj! Akkor pont az ellenkezőjét éred el.

Türelem, idő, bizalom, mindegy, mi miatt szakítottatok, ha szereted, szeresd, és ha összetartoztok, megoldódik idővel úgyis.

2008. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Nem lehet úgy visszaszerezni hogy véletlennek nézzen ki!!!

Menj oda hozzá, üljetek le és beszéljétek meg!!!

Mondd hogy te nem akartad hogy szakítsatok és valami kedveset!!!!

Ha leráz akkor még nincs túl a szakítás bánatán és nem akar "új" kapcsolatot!!!

Akkor hagyj neki időt és ha ő is ugyanígy érez akkor ne félj!!!!!! VISSZA FOG JÖNNI!!!!!

2008. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Én ugyan ebbe a helyzetbe vagyok, ha szakitottatok ott valami nem volt joo

én 1,5hónapig tepertem utána, hiddel nem éri meg, ne tedd probáld meg feldolgozni és össze fog jönni valami!!

menny bulizni vagy valami!!

2008. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Srapnel ***** válasza:

"Szerezzem vissza"???

Mi ez, valami vagyontárgy? Nem dvd lejátszó, hogy megtervezed az áruhitelt, az előre ismert thm-mel.


Próbálkozhatsz találkozni vele és egyenesnek lenni. Ne trükközz, ne hazudj (magadnak se!), hiszen párkapcsolatról van szó, nem kémküldetésről.

2008. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!