Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt pasimat?

Figyelt kérdés
Ezelott 3 eve jartunk egyutt, de en nem tudtam elfeledni ot...fojton ra gondolok! most az uncsijaval jarok, o meg mas csajjal van 2 eve ... vissza szeretnem szerezni, de hogyan??szama semmi sincs meg, tudom hol dolgozik, hol lakik, es iden meg egyszer talalkoztunk... adjatok tanacsot.ugy erzem nelkule sose lehetnek boldog.vagy hogyan tudhatnam meg o szerete?
2011. máj. 9. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De miért jársz az unokatestvérével, ha egyszer őt szereted? Ezzel a mostani srácot csapod be és alázod meg - márpedig mindenki azt kapja vissza, amit ad.

Neki is van saját barátnője, nem fog két év szerelmet sutba dobni az exéért.... hacsak nem olyan hazug, mint te.


Dolgozd fel, hogy őt már nem kapd vissza és próbálj meg mással boldog lenni. Tudom, hogy fáj elfogadni az ilyen dolgokat, de nincs más megoldás.

2011. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mérlegeld, hogy szereted-e a mostani pasidat? Ha nem (márpedig nem, ahogy kiveszem) akkor ne áltasd ál-párkapcsolat-illúzióval, hanem mondd meg neki, hogy nem vagy belé szerelmes és szakíts. Ha mégis szereted, akkor a régi után ne ácsingózz!

De ha a régit szereted, nem véletlenül ácsingózol, akkor a mostani párkapcsolatodnak nincs értelme. A srácot is és magadat is lealacsonyítod.

A régit meg keresd fel és mondd meg, hogy mit érzel.

Vagy ő is szeret és boldogan a nyakadba borul.

Vagy nem szeret és legalább letisztázod magaddal is. Fájó ugyan, de az egyenes beszédnél és az igazságnál nincs felszabadítóbb.

Módszertant meg fizikai értelemben hadd ne írjak a kapcsolatfelvételre. Te tudod, hogy közösségi portálon, unokatesón, munkahelyen keresztül hogy éred el. Eszközölj ki egy találkozót vele és beszéljétek meg. De csak miután a mostani kapcsolatból kiléptél. Ha meg "két szék közül a pad alá esel", akkor sincs gáz, mert akkor majd találsz egy harmadikat, akit igazán szerethetsz.

2011. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit előttem írtak a jelenlegi kapcsolatodról, azzal egyet értek teljességgel, és azzal is, hogy mit kéne tenned. Őszintének lenni.

Másodszor. Ha egy kapcsolatnak vége, akkor annak vége. Mindig nyomós oka van. Vagy azért, mert nem volt elég erős a szerelem, hogy mindent legyőzzön, vagy azért, mert olyan probléma volt, amit nem tudtatok megoldani. E kettő mind olyan, hogy bármelyik is történt a te esetedben, nincs értelme újrakezdeni sem, így már az elején nem értem, mire is gondoltál, hogy "vissza akarom szerezni".


Tudom, hogy hülyén hangzik, de ez nagyon is igaz: ha valakit szeretsz, akkor el tudod fogadni azt a tényt is, hogy neki nem te vagy a tökéletes, hanem mással boldog.


Ne azt tartsd szem előtt, hogy te mit akarsz, hanem hogy ő mit akar.

Amúgy meg én úgy vagyok a "nem tudom elfelejteni"-vel, hogy azért nem megy, mert nem akarod. Ha találkozol valakivel, aki lenyűgöz és elvarázsol, és nem foggal-körömmel ragaszkodsz majd a "jaj, ebben sem olyan, mint ő volt" gondolathoz, akkor menni fog.

2011. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HeriHery ***** válasza:

Ha tényleg szereted és úgy érzel ahogy írod, akkor némi alázat és vedd fel vele a kapcsolatot. Írj neki egy levelet (régi módi de beválhat!).

Egy a lényeg légy vele őszinte csak így lehet esélyed. Ha mégsem sikerül akkor sajnos el kell felejteni. Nehéz de csak akkor sikerülhet a második verzió ha nem mindig Őt keresed az újban.

Kitartás és szurkolok Neked!

2011. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Niky emo girl ***** válasza:
hasonló helyzetbe vagyok... bár én csak 9hónapja nem találkoztam sráccal de kb 4hónapja nem tudok róla semmit csak haverjátol tőle is csak annyit h nemtud netközelben lenni meg találkozni se tudunk mert messze lakik... nekünk ez annyival jobb h mikor legutóbb beszéltünk még mondta h mégmindig szeret és énis igy vagyok vele... egyenlőre nyáron majd elmeek hozzá beszélni vele de nemhiszem h bármi is lesz de akk legalább le tudom zárni.. szerintem tedd ezt teis..
2011. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Niky emo girl ***** válasza:
13:52 es vagyok.. persze csak akkor tedd ezt ha ettöl könnyebb lesz lezárnod még akkoris ha ő már nemakar tőled semmit
2011. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!