Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy ha egy eredetileg jámbor és alkalmazkodó férfi mindenből hatalmi harcot kreál egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 15:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Elismerést akar, csúnyábban hatalmat legalább otthon.
2020. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megunta már hogy parancsolgatsz neki?


Eddig alkalmazkodott de rájött hogy nem akar ő bohóc lenni?

2020. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Otthon éli ki a frusztrációit.

Tipikus "jó fiú".

2020. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Először én voltam a domináns, mert nekem volt kevesebb szabadidőm (egyetem+délutáni részmunkaidő), ezért akkor találkoztunk, amikor nekem volt jó. Karantén alatt több szabadidőm volt, mert megszűnt a munkahelyem, ezért hozzáköltöztem és kb. mindig a rendelkezésére álltam. Most érzem azt, hogy kezd ok nélkül parancsolgatni és megszabni hogy pl. nem vállalhatok délutáni műszakot, mert ne hagyjam őt otthon egyedül.
2020. júl. 5. 16:08
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy jámbor és alkalmazkodó férfi. Valahol mindig kiborul a bili.
2020. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Akkor most jött felszínre az igazi énje. Mi az, hogy megtilt neked dolgokat? Jézusom!
2020. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Felfele nyal, lefele tapos. Amíg úgy érezte, hogy felette vagy, alkalmazkodott, most már úgy gondolja, hogy nyeregben van és kijött a valós énje.
2020. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

"nem vállalhatok délutáni műszakot, mert ne hagyjam őt otthon egyedül."


Ideje szakitanod.

2020. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%

Jámbor és alkalmazkodó.


Őszintén szólva egy szemernyi tisztelet sem szorult beléd.

És ez az örökös harci szellem,hogy éppen ki az erőszakosabb,és kinek van mindig igaza,ez sem tetszik.

Szerencsére ilyen nőkkel nem hozott össze a sors,mert elég fárasztó lehet mindenben valami versenyszellemet,valami kis csatát,győzelmeket,meg vereségeket belelátni,vagy gondolni.


Keress magadnak egy jámbor bólogatójancsit,aki mindenre igent mond,és élvezheted,hogy mindig te leszel a győztes.

Mert erről szól nyilván egy kapcsolat.

2020. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
9. Megmondta a tutit!!
2020. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!