Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim. Csak...

Nincsenek barátaim. Csak felszínes kapcsolatokból áll az életem. Mindent megteszek hogy ne így legyen, sportolok, alkalmazkodom az emberekhez stb de semmi nem segít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig van önbizalmam, aztán lerombolják. Eyszerűen taszítom az embereket,és nehezen találom meg a közös hangot bárkivel is. Sokaknak a vékonyságom miatt nem vagyok szimpatikus, vagy a fiús, undorító arcom miatt de mikor ezekről próbálok beszélni a családommal csak veszekedés lesz belőle mert meg vannak róla győződve hogy tökéletes vagyok. Soha nem kellek, egyetlen fiúnak sem. Még barátnak se. Senkinek nem vagyok jó, és kezd alábbahagyni az életkedvem. Óvodás korom óta azt hittem hogy az emberek nem elég jók ahoz hogy észrevegyenek és törődjenek velem de most hogy rájöttem,milyen is vagyok még nehezebben nyílok meg. Mert semmilyen vagyok. És félek hogy ezt meglátják. Keserű és üres vagyok. Volt egy legjobb barátnőm akivel imádtuk egymást de már vele se beszélek. Talált egy másik legjobb barátot. Ha találkozunk is,csak kukán ülünk egymás mellett. Romokban van az életem, és minden erőmmel küzdök hogy ne így legyen de lassacskán belefáradok a folytonos bukásokba.
2016. máj. 1. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L
2016. máj. 1. 15:13
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Verd ki a fejedből hogy semmilyen lennél, mert nem vagy az. Ha további bizonyítást akarsz, nyugodtan írj rám
2016. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Van facebookod? Ha gondolod add meg privátban,bejelöllek,beszélhetünk,próbálok segiteni:D
2016. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Segítsek egy kis beszélgetéssel?
2016. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Szia! Szerintem Te csak simán nem elsiklasz önmagad felett. Ez szomorú :(
2016. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Firedoom ***** válasza:

"Semilyen vagyok" na ezt most felejtsd el! Meg ha üresnek is érzed magad nem vagy az! Mindenkinek vannak hullámvölgy az életében, de az emberek többsége ki tud mászni belole. Mire van szukseged? Barátokra? Nem nehez talalni olyanokat akik ugy szeretnek amilyen vagy. Meg engem is elviselnek, es jol kijövök egyesekkel pedig nem vagyok tul konnyu eset :'D

Sportolsz, alkalmazkodsz (ez nem tetszik) es mindent megteszel a cel érdekében? Akkor csak idő kerdese. Keress olyanokat akikkel egyezik a hobbid, stílusod stb. Ne te akarj azonosulni veluk mert akkor a megfelelesi kényszer miatt nem lesztek teljesen egy hullámhosszon.

2016. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Firedoom ***** válasza:

Veletlen elküldtem felkesszen...

A csaladod tökéletesnek lat? Örülj neki! Sokkal jobb mintha minden kis hibadert megronanak. A szep meg relatív. Lehet, hogy te nem latod magad gyönyörűnek, de ezen nem kell csodálkozni. Ne akarj nem létező, tökéletesnek velt alomkepeket hajkuraszni. Találd meg ezt magadban! Sokkal szebb lesz mint azt hinned.

Ha csak csalódások ernek keress olyat amiben jo vagy es "ragyogj"!

A lehetőség nalam is fennal: Ha szeretnél privátban beszélgetni irj bátran.

2016. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!