Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom, hogy eltettem amit a rokonomtól kaptam pénzt?

Figyelt kérdés
1 éve élünk együtt a párommal és kaptam egy rokonomtól 1 millió forintot mert sokat segítettem neki. Én ezt a pénzt félre tettem. A páromnak ez nem tetszik, mert szerinte ilyenkor már minden közös. Felesbe fizetünk mindent, mindketten dolgozunk. Nem vagyunk házasok, gyerek még nincs. Már bánom, hogy egyáltalán elmondtam neki. Ő egyáltalán nem tud spórolni, ezért nem is akartam a közösbe tenni.

#Öröklés, párkapcsolat,
2020. júl. 6. 11:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Jól tetted.
2020. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy jól tetted, ráadásul nem is vagytok házasok. Képzelem milyen lenne házasságban!
2020. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
A kiakadása mutatja, hogy nagyon is jól tetted, hogy külön raktad. Ha amúgy megéltek, nem kajára kell a pénz, nem kell elszórni. Sose lehet tudni, mikor jön jól.
2020. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem tartozik rá, jogi szempontból semmi köze a pnézedhez. Nem házastársad, se bejegyzett élettársad.
2020. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Egy évnyi együttélés túl kevés ahhoz, hogy ekkora összeget betegyél a közös kasszába. Ez csakis NEKED szóló ajándék.

Viszont a Te költségeden esetleg elmehetnétek egy szép vírusmentes vidékre nyaralásra (akár jövőre)...

2020. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Közös kasszán vagytok, oké, de ettől még ahhoz a pénzhez semmi köze, az a tiéd, te kaptad, ő pedig nem a házastársad. Nem volt jogos a kiakadása. Mondjuk tényleg hiba volt egyáltalán elmondani.
2020. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
3%
Jogos. Egy házasságban nincs enyém-tiéd. Főleg ha együtt élnek a felek.
2020. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt még csak együtt éltek. Másrészt a költségeket persze, hogy közös kasszán fizetitek, arányos módon, de másik bevételéhez semmi köze sincsen. Tegyük fel, hogy szétmentek: akkor neked miért érte volna meg felezni? Házasságban sem írja rá a tulajdonos a másikra a házat: ha válnak, eléggé bukó döntés lenne. Itt hasonló a helyzet, tedd csak félre tartaléknak.
2020. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Én régebben nyertem hasonló összeget és az akkori páromnak eszébe sem jutott ilyet kérni tőlem. Mondjuk jól is tettem mert nem maradtunk együtt :D
2020. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
4%
Fordítva, hogy éreznél?
2020. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!