Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha csak szexre kellenétek egy pasinak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, teljesen oda volt értem, ami nem tudom miért, de elmúlt nála. Viszont továbbra is akar talizni, nincs így kimondva, de nyilván a szex miatt. Viszont nekem ez így kicsit megalázó, hogy csak ennyire kellek.. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit csináltatok, hogy küldtétek el anélkül, hogy szánalmassá váltatok volna? (azaz hogy kiderül, nektek van érzésetek a srác felé, de neki már nincs)
2020. júl. 6. 20:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha nem volnék akkora barom, mint jelenleg, akkor megszakítanék vele minden kapcsolatot. Csak sajnos elvakítanak az érzéseim.
2020. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Én azt tanácsolnám, hogyha megalázva érzed magad, akkor ne éreztesd, hogy mit okozott benned érzelmileg (persze, csak ha tudod).


Hanem egyszerűen csak minden magyarázat nélkül teljesen ignoráld. Ne válaszol a telefonjaira, üzeneteire, és a melóhelyen is nézz keresztül rajta, max köszönj neki.


Van egy ilyen "alapszabály", hogy mindg az nyer, aki kevésbé involválódik érzelmileg. Te már involválódtál, de megpróbálhatod titkolni előtte.

2020. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen ismerem ezt az alapszabályt, pont emiatt akartam ötletet kapni, hogy erztessem is vele, hogy milyen szemét, és ne is alázódjak meg, de akkor a kettő együtt nem megy.. :/
2020. júl. 7. 06:07
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ne öntsd ki neki a lelked, hogy mennyire rossz neked. Sose tudni, lehet kinevet. Mi a cèlja? Mondjuk ezt nem àrtana tudni..

Ha munkatàrsad akkor nèzd levegőnek.

Viselkedj vele ùgy, ahogy ő veled.

Ilyenkor màr nem olyan vicces a szitu.. legtöbbször rosszul esik ha azt kapja amit adott. Akkor talàn ràjön, hogy elszùrta..

2020. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Most hogy így kiadtam magamból, és azok hatására amit írtatok, már nem is érdekel annyira, mint eddig.. Köszi :))
2020. júl. 7. 18:05
 16/19 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jobban vagy emiatt! :D

12-es voltam.

2020. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
12-es gratulálok neked meg a szabalyaitoknak, ebbe pusztultam bele múltkor mert velem is ezt játszotta el egy kisasszony, végül is adjal ötletet hogy kell pszichopata módjára viselkedni.
2020. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez nem ötlet, ez undorító dolog, de ez az igazság, én is kivagyok tőle elhiheted, oké most kicsit sikerült valahogy, hogy kevésbé érdekeljen, de hetekig kivoltam.. És én nő vagyok! Szerinted a pasik nem ezt csinálják? De..
2020. júl. 9. 12:11
 19/19 A kérdező kommentje:
Vagy ha úgy értetted, hogy a nő ignorálja a pasit, hát akkor arról te tehetsz elvileg, legalábbis az én szitumban ez történt, ő szart le, ami miatt ignorálnom kellett..
2020. júl. 9. 12:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!