Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha csak szexre kellenétek egy pasinak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, teljesen oda volt értem, ami nem tudom miért, de elmúlt nála. Viszont továbbra is akar talizni, nincs így kimondva, de nyilván a szex miatt. Viszont nekem ez így kicsit megalázó, hogy csak ennyire kellek.. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit csináltatok, hogy küldtétek el anélkül, hogy szánalmassá váltatok volna? (azaz hogy kiderül, nektek van érzésetek a srác felé, de neki már nincs)
2020. júl. 6. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem leszel ettől szánalmas. Egyszerűen mondd meg, hogy normális kapcsolatot keresel, és nem érdekelnek a szexrandik.
2020. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Voltam. Egyszerűen csak megírtam neki, hogy ne haragudjon, de tobbet nem szeretnek vele talalkozni.
2020. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Én megmondtam, hogy nekem vannak érzéseim, és ezt nem akarom így folytatni tovább, persze csak nézett ki a fejéből, mert hogy azt gondolta, nekem is így jó. Utáltam őt, megalázó is volt és rettenetesen bántam az egészet. Egyszerűen mintha érzelemmentes lett volna, pedig kis idővel azelőtt úgy nyomult mint egy hősszerelmes, folyton írt, hívott, velem akart lenni. Azt mondta, hogy akkor megbolondult, de már kijózanodott. Marha jó... Tulajdonképpen jól becsapott, mert nekem érzéseim születtek közben. Fáj. Nem akarok vele soha többé erről beszélni, másról sajnos még muszáj, mert van egy közös dolog ami (még) összeköt.

Nem tudok mit tanácsolni, ahogy legjobbnak érzed. Én úgy éreztem, hogy megfulladok, ha nem mondom ki, hogy mit okozott bennem.

2020. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem talizol vele. Nem kell indokolni.
2020. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Ja megmondod neki, hogy te nem akarsz vele többet talàlkozni.
2020. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Oké de nem ilyen egyszerű, egy helyen dolgozunk. És éreztetni akarom vele, hogy mit okozott.. Hogy mért kellett érzelmeket keltenie bennem, ha utána ez van..
2020. júl. 6. 21:15
 7/19 A kérdező kommentje:
3assal úgy látom ugyanúgy jártunk..
2020. júl. 6. 21:17
 8/19 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Igen, ugyanúgy... Én is egy munkhelyen vagyok vele. :/ De elkezdtem keresni más helyet, én nem akarom látni ezt az embert, hogy minden nap erre emlékezzek, és lássam az ő közönyös fejét. El akarom mindenestől felejteni, mert jelenleg szörnyen érzem magam.
2020. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.
2020. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9+Pont az volt velem a probléma, hogy aki kezdett igazán megismerni, az inkább komolyat akart én meg nagyon nehezen köteleződtem el, mert a felelősség nálam nem egy szó, hanem valóság.
2020. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!