Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátnőm élőben rajong értem, mikor nem vagyok vele (tehát interneten kommunikálunk) akkor nem törődik velem?

Figyelt kérdés

Mikor együtt vagyunk minden rendben, egyszerűen nem tudom levakarni magamról, csak velem foglalkozik, szeretget stb.. viszont mikor eljövök tőle és megint nem látom napokig, akkor alig keres / ír / ha ír is nem sokat.


Megkérdeztem tőle miért van ez, azt válaszolta azért mert mikor vele vagyok csak rám figyel, mikor nem vagyok ott akkor más dolga is van. Én ezt megértem, de kicsit többet is foglalkozhatna velem...


Vajon mit tegyek? Fogadjam el és szokjam meg így? Lehet menne egy idő után..



2020. júl. 8. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Mármint miétt viselkedik úgy mint egy normális ember?


Hát gőzöm sincs.

2020. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Nekem ez picit furcsa. Mi is keveset csetelünk a barátommal, de attól már max. pár óránként tudok írni neki, meg ő is, és ugyanolyan kedves vagyok, mint élőben.
2020. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Milyen törődést akarsz?

Ő ilyen, az én barátnőm is, bár ő azért ír naponta pár szót,szokd meg, nincs gond.

2020. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez a normális. Ráadásul abszolút nem értem a kérdésed mivel megválaszolta barátnőd "azért mert mikor vele vagyok csak rám figyel, mikor nem vagyok ott akkor más dolga is van". Akkor lenne gáz ha fordítva lenne es mikor talalkoztok nyomkodna allandoan a telefonjat! Neked meg túl sok szabadidod van
2020. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is ez a normális, de persze ez teljesen egyéni beálítottság kérdése. Valszeg ő is azok közé tartozik, akik semmire se értékelik a chatet vagy a telefont, mint kommunikációs csatornát.
2020. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Van egy probléma, megbeszélted a barátnőddel, logikus érvet adott, de tolod a hisztit.
2020. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És mit tegyek? Ne foglalkozzak vele hogy nem nagyon keres?
2020. júl. 8. 14:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Telefonaljatok, ne chatelgessetek, en se irogattam soha senkinek egesz nap, nap vegefele egy fel oras telefon, beszelgettek aztan jol van. Ezer dolga van mindenkinek napkozben.
2020. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező neked mi a nem nagyon keres? Abszolút nem beszéltek pár mondatot se?
2020. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt akartam kérdezni, hogy mit jelent a nem nagyon keres? Egésznap semmi? Vagy pár mondat azert van?

Nehezen tudna facebookon ölelgetni, puszilgatni.

2020. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!