Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fél éve van barátom, egy hónapja mutattam be a szüleimnek. Azóta apámmal elválaszthatatlanok, ami engem azért zavar, mert már négyszer fordult elő, hogy a párommal szerettem volna időt tölteni, de nem ment, mert épp apámmal beszélgetett, vagy nekik volt közös programjuk. Pl. mindketten nagy F1-rajongók, én viszont nem. Most vasárnap is pl. szeretnék a párommal elmenni kirándulni, de délelőttre már apámmal beterveztek egy paintball-t, délután meg újra az autók, amiket estig elemeznek majd.

Én a paintball-t sem szeretem.


Azért nem akarok egyelőre szólni, mert a barátomnak a saját szüleivel rossz a viszonya. A szülei elváltak, az anyja meg közölte az apjával, hogy nem kell a gyerektartásdíj (bár meg volt ítélve), így az apja nem fizette, de láthatások voltak. A párom haragszik a szüleire, hogy megrövidítették őt, hiszen a gyerektartásdíj neki járt volna, mégis egyszer sem kérdezték őt erről. De az elévülés miatt már nem követelheti.


Az én szüleimmel viszont remekül kijön, apám már azt is felajánlotta, hogy szólítsa őt apának, amit a párom egyelőre nem csinál. Egyelőre. A sajátját sem hívja apának, és kijelentette, hogy nem fog nekik bemutatni engem, mert számára halottak.

Örülök hogy jól kijönnek, de emiatt engem hanyagol.


2020. júl. 9. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki?
2020. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ennek inkább örülni kéne hogy ennyire jól kijönnek. Esetleg megemlítheted apudnak is meg a párodnak is hogy örülsz a jó viszonynak csak ne menjen a ti időtök rovására.

De tényleg ennel nagyobb bajod ne legyen. Erthető pláne ha a srácnak rossz a kapcsolata a családjával és a te családodat inkább erzi csaladnak. Ez hosszútávon szerintem jó es megint azt mondom erthető.:)

2020. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Miért lennél rossz ember? Szerintem ez ugyanaz, mint amikor valakinek kezd előrébb lenni a szülőkkel vagy haverral való program, mint a párjával.

Mondjad neki ezt, amit itt leírtál: nagyon örülsz, hogy ilyen jóban vannak, de szeretnél vele több programot és élményt. Tessék beszélni a másikkal, ha valami gond van, nem csak magadban gyűjteni a feszültséget (minden más problémára is igaz).

2020. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj velük, hogy csináljátok olyan programokat, amiket te is szeretsz.
2020. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

A barátod a gyt miatt nincs jóba a szüleivel? Tisztessèggel fel lett nevelve, nem? Az amúgy sem neki járt volna, hanem az eltartására az anyukának. Ha kèrte volna, szèpen elment volna az a pènz a mindennapokra. Most csak emiatt elèg gáz a barátod károgása.

Ami a kèrdèsed illeti, normális, hogy kicsit zavar. Ha továbbra is ez folytatódik, beszèlj velük, hogy az ő közös programjaikat máskorra időzítsèk, ne a ti közös időtökbe èpítsèk bele.

2020. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem csak a gyt miatt nincs jóban velük, sok mást is mesélt a szüleiről, tipikusan az az eset az elmondása alapján, hogy mindkettő a másik ellen próbálta nevelni, a vége az lett, hogy egyiket sem szereti.

Én szerencsére nem tudom, hogy ez milyen.

2020. júl. 9. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!