Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ezt tenné?

Figyelt kérdés
Egyszer az előző párom kölcsönadta a számítógépét úgy, hogy véletlenül nyitva hagyta a Facebookját úgy, hogy be volt lépve. Én nagyon bíztam benne, ezért nem néztem meg. Utólag viszont kiderült, hogy sok mindenben nem volt teljesen őszinte velem, bár megcsalás továbbra is úgy tudom, nem történt, hanem más problémákról van szó. Ezek után úgy érzem, hogy akármilyen lesz a következő párom, és akármennyire nem ad okot rá, az ilyen alkalmakon valószínűleg kapni fogok, és megnézem, nem bízom többet a véletlenre, ha már így alakul. Más is érzett már így?

2020. júl. 10. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdekel senki FB-je.
2020. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Én is megégettem magam a múltban, de amíg nem tudtam ezt elengedni addig nem voltam hajlandó kapcsolatba lépni. Nem érzem fair dolognak a páromat büntetni az exeim hűtlenségéért és aljas dolognak tartom megsérteni a privát szféráját, ez minden, csak nem bizalom. Kinek mi.
2020. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a bizalmatlanság megöli a kapcsolatot.

Ha megtudnám hogy a párom kutakodik a dolgaim között szakítanék.

Egyrészt sértő a feltevés hogy rejtegetek valamit ami rá tartozna.

Másrészt aki sutyiban leskelődik és nem nyíltan kérdez abban nem lehet megbízni.

Mi a volt párommal bármikor beléphettünk volna egymás email fiókjába face oldalára stb. Sokszor egymás telefonjáról küldtünk üzenetet ha a másik keze épp foglalt volt. Se a gépek se a telefonok nem voltak egymás elől zárolva vagy rejtegetve. De épp az alapvető bizalom miatt működhetett így.

2020. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem és elég aljas vagy, hogy egy másik fickó hibáit kivetited az új kapcsolatodra.
2020. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt nem lenne rá alkalmad, ha mégis, azonnal repulnel.


Amúgy meg miből hiszed, hogy minden megcsalásnak nyoma van a telefonban és egyéb kutyun?


N

2020. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Elég rossz helyen tetted fel a kérdést. Ez a gyk. Itt senki sem kutakodik senki után, itt senki sem lép félre és itt mindenki a megtestesült csoda. Annyira, hogy még egy ilyen egyszerű kérdésre is csak önfényező kamukat tudnak írni.


Persze, hogy más is ezt tenné. A legtöbb ember lazán belenézne, ha ilyen alkalma lenne. Sőt, még a párjának sem kell lenni az illetőnek. Az emberek többsége még egy előttük hagyott idegen közösségi dolgaiba is belenézne, ha tudná, hogy nem derül ki. Csináltak már ilyen kísérletet.

2020. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem lenne alkalmam minden nap, mert tudjuk egymás jelszavát, használjuk egymás laptopját, ismerjük egymás telefonkódját, nem dugdosunk egymás elől semmit. De ha 10 éve nem kaptam az alkalmon, mert az elveimbe nem fér bele, akkor ezután sem fogok. Az ő részéről nyilván nem tudhatom pontosan, de másban sem szegte meg bizalmam, így nem nézem ki belőle, hogy kutakodott volna.
2020. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemrég én is nagy csalódást szereztem ilyen téren, addig én sem szándékozom belemenni új párkapcsolatba, ameddig ezt nem rakom rendbe magamban.

Nem is kérdés. Ezzel tönkretenném a kapcsolatomat.


22/L

2020. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!